Новогодние подаркиПОДАРУНКОВА КАРТКА ОТОМЕ, 500 грн. Картка надає право одноразово обрати товар на суму 500 грн. в інтернет-магазині otome.com.ua. При обранні товарів на суму, меншую 500 грн., залишок не повертаєть..
ПОДАРУНКОВА КАРТКА ОТОМЕ, 1000 грн. Картка надає право одноразово обрати товар на суму 1000 грн. в інтернет-магазині otome.com.ua. При обранні товарів на суму, меншую 1000 грн., залишок не поверта..
У наявності

1000 грн.

ПОДАРУНКОВИЙ МУЗИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕРТИФІКАТ Отоме Чудовий подарунок - сертифікат на японську косметику. При замовленні сертифіката вкажіть суму, яку необхідно зарахувати на рахунок. Після оплати, з вами..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Новорічні косметичні сети ОТОМЕ!

Новорічний настрій приходить до нас за місяць до свята. А ось вибір подарунків ми іноді відкладаємо до останнього моменту.

Проблема з подарунками рідним і близьким - тепер наше завдання!
З святковими наборами косметики Отоме проблема пошуку подарунків буде вирішена. Ми підготували для вас кілька подарункових наборів від кращої торгової марки в Японії!
У безпрограшних сетах ОТОМЕ все продумано до дрібниць.
Зручний формат, вигідна ціна, святкова упаковка, безкоштовна доставка, бонуси на наступні покупки.
У наших сетах ви знайдете подарунки мамам, бабусям, чоловікам і навіть вихователям. В комплекті - святкові пакети по кількості позицій в упаковці.

Ваша турбота лише розподілити кому що подарувати. Бери - даруй!

Якщо не можете визначитися з подарунком, презентуйте подарункову карту ОТОМЕ на суму - 1000 грн.

Ваші близькі зможуть вибрати те, що їм дійсно потрібно!

Ще ми приготували для вас кілька сюрпризів в грудні - передноворічні знижки на уходовую і декоративну косметику. Щоб не пропустити інформацію про акцію та інші святкові пропозиції, стежте за новинами в Facebook!

Щасливого Нового року та Різдва!