Не використовуйте ці СПФ-фільтри!Не використовуйте ці СПФ-фільтри!

Як часто ми звертаємо увагу, з чого складається сонцезахисний засіб? Та й узагалі, чи часто використовуємо сонцезахисні засоби у повсякденні? Адже й досі чимала кількість людей вважає сонце корисним для шкіри обличчя і тіла, тому користується SPF лише під час відпустки.

А ви знали, що за офіційною статистикою, чотири з п‘яти випадків раку шкіри можна було б уникнути, якщо б люди використовували SPF-захист? А якби ще читали етикетки і розумілися на складниках, уникнули б багатьох гормональних проблем, зокрема пов‘язаних з репродуктивною системою.

Сьогодні розповімо, на що звертати увагу при виборі СПФ-засобу, аби захищаючи - не нашкодити.

Меланома, передчасне старіння, опіки - проблеми, спричинені необдуманою засмагою, можуть стосуватися кожного, однак особливо обережними треба бути людям із псоріазом, акне, гіперпігментацією, розацеа, а також із післяопераційними шрамами та великою кількістю невусів (родимок).

У чому відмінність між хімічними та фізичними фільтрами? 

Хімічні фільтри проникають углиб шкіри та поглинають сонячні промені, наче губка. Такі санскріни прозорі, легко вбираються, але можуть викликати подразнення, алергію і навіть - порушення в роботі гормональної системи. За останніми американськими дослідженнями, хімічні залишки від використання SPF-засобів були виявлені в молоці матері! Хімічні фільтри викликають мутації клітин, деякі з них діють як гормони в організмі, впливають на репродуктивну систему і можуть викликати надзвичайно сильну алергію.

Фізичні, або мінеральні, фільтри – діоксид титану та оксид цинку – відбивають сонячні промені від поверхні шкіри. Косметику з мінеральними (фізичними) фільтрами можна використовувати навіть на чутливій шкірі.

Уникайте цих небезпечних СПФ-фільтрів!

Хімічних фільтрів дуже багато, тому перераховувати їх просто немає сенсу, поговоримо лише про ті, які найчастіше трапляються. Це Oxybenzone (Оксибензон) - дуже небезпечний, Octyl Methoxycinnamate (він же Octinoxate) - вище середнього ступінь небезпеки, Homosalate - середній ступінь небезпеки.

 1. Oxybenzone (Оксибензон)
 • EWG небезпеки, оцінка 8
 • Високий рівень токсичності на організм людини.
 • Виявлений майже у кожного американця: вже міститься у молоці матері, до 9% проникнення в шкіру. Діє, як естрогени: порушує вироблення сперми у тварин, викликає ендометріоз у жінок. Має високий рівень спричинення алергії.
 1. Octinoxate (Октиноксат)
 • EWG небезпеки, оцінка 6
 • Високий рівень токсичності
 • Виявлений у молоці матері, до 1% проникнення в шкіру. Спричиняє порушення гормонального фону, впливає на репродуктивну систему, порушує роботу щитоподібної залози і поведінку тварин під час лабораторних досліджень. Вище середнього рівень спричинення алергії.
 1. Homosalate (Гомосалат)
 • EWG небезпеки, оцінка 4
 • Високий рівень токсичності
 • Виявлений у молоці матері, до 1% проникнення в шкіру.
 • Впливає на діяльність естрогену, андрогенів і прогестерону. Під час розпаду виділяє токсичність.

І ЩЕ НЕ ВСЕ! Ще один мінус хімічних фільтрів в тому, що через якийсь час після нанесення вони починають утворювати в шкірі вільні радикали. Вільні радикали пошкоджують клітини шкіри і прискорюють старіння.

Один із найсуворіших стандартів щодо безпеки косметичних засобів діє в Японії. Причому деякі з хімічних фільтрів в японців заборонені зовсім, у той час, коли в Європі і США вони активно використовуються.

Компанія преміальної косметики Wamiles пропонує абсолютно безпечний засіб - Есенцію захисту від сонця Sunprotect Essence SPF46, PA ++++, яка має потрійну дію впливу на шкіру:

 • захищає від ультрафіолетових променів,
 • запобігає появі пігментних плям, веснянок і запалень,
 • оберігає шкіру від сухості.

Цей сонцезахисний засіб емульсійного типу, створений за спеціальною рецептурою, яка не містить жодного хімічного фільтра! У виробництві Sunprotect Essence SPF46, PA ++++ застосовується технологія дроблення частинок під високим тиском, яка дозволяє отримати рівномірний дрібнодисперсний розподіл фізичних фільтрів, які розсіюють ультрафіолетові промені - оксиду титану і оксиду цинку. В результаті засіб не залишає білих слідів, рівномірно лягає на шкіру, ефективно захищає її від дії сонячних променів (SPF46, PA ++++).

Есенція Sunprotect Essence SPF46, PA ++++

чудово поєднується з кремами-основами для макіяжу.

Властивості

 • Не містить хімічних фільтрів.
 • Не містить парабенів.
 • Потрійний захист від сонця.
 • Компоненти з антиоксидантною дією: екстракт кори і гілочок Prunus zippeliana, супероксиддисмутаза зроблять шкіру здоровою.
 • Мінеральний комплекс CSWll (конденсована морська сіль, конденсована морська вода), стійкий тип гіалуронової кислоти (гідроксипропілтримоніум гіалуронат), цераміди-3, екстракт тим‘яну повзучого зберігають вологу у шкірі.
 • Стеарил гліцирретинат, пантенол, токоферол мають пом‘якшувальну і оздоровлювальну дію.
 • Засіб стійкий до поту і шкірного сала.
 • Не липне.
 • Надзвичайно економне використання.

Дані щодо небезпеки хімічних фільтрів узяті з наукових досліджень EWG - американської наукової спільноти з охорони довкілля, яка спеціалізується на токсичному впливові хімічних речовин.

http://www.ewg.org/.../the-trouble-with-sunscreen-chemicals/

Рекомендовані товари

Молочко для захисту від сонця Wamiles

Молочко для захисту від сонця Wamiles

Есенція для захисту від сонця Sunprotect Essence SPF 46, РА ++++, 30ml Вік: будь-який Призначення: спеціальний догляд Тип шкіри: будь-яка Мета: здорова, захищена від сонячних променів, шкі..

3100 грн.