День мужності і честі! Зі святом, наші захисники!

У найвразливіший момент, у найбеззахисніший час, коли загроза рушила зненацька. Тоді нам здалося, що ми неготові і що в нас нічого нема… А в нас, зрештою, майже нічого й не було, окрім вашого життя, честі і турботи про кожну з нас — маму, дитину, жінку, державу. І тоді ми зрозуміли, що маємо навіть більше, про що можна мріяти. Ми маємо вас, наших безстрашних захисників, вашу безмірну люблячу душу, яка щодня оберігає від життєвих загроз. Удома, на роботі, на фронті. І ми дякуємо вам за це.

З нагоди такого великого свята - Дня захисника України, ми оголошуємо з 9 до 14 жовтня знижку -20% на всю чоловічу лінію!

Навіщо чоловікам потрібна косметика? По-перше, вони теж люди, а, по-друге, їхня шкіра потребує догляду задля збереження здоров’я і молодості. Хоча візуально чоловіча шкіра виглядає товстішою і грубішою, вона не менш уразлива до зовнішніх подразників, ніж шкіра жінки. Через високий рівень чоловічих статевих гормонів епітеліальний шар шкіри у чоловіків приблизно на 24% щільніший, ніж у жінок, а дерма на 22% багатша колагеном. З одного боку, шкіра чоловіків товстіша, а з іншого, набагато еластичніша, краще утримує вологу, має менший рівень Ph є і менш схильна до агресивного впливу зовнішнього середовища. В результаті такі ознаки старіння, як зморшки, гіперпігментація, проявляються значно пізніше.

Чим чоловіча шкіра відрізняється від жіночої?

1. Більш жирна

У чоловічому організмі виробляється більше тестостерону, ніж у жінок, що впливає на будову тіла та стан шкіри. Тестостерон сприяє посиленій роботі сальних залоз, в результаті можуть виникати акне, які загоюються значно повільніше, ніж у жінок. Неправильно підібрані засоби догляду за чоловічою шкірою можуть порушити роботу сальних залоз, саме тому чоловікам не можна користуватися жіночими кремами.

2. Більш товста

Роговий шар епідермісу у чоловіків набагато щільніший ніж у жінок і в два рази грубший. Це результат дії андрогенів і постійного гоління. Гоління обумовлює захисну реакцію шкіри у вигляді гіперкератозу. Під дією постійного стресу сповільнюється відлущування корнеоцитів з поверхні шкіри, за рахунок чого товщина рогового шару збільшується. В цілому чоловіча шкіра на 20% товстіша за жіночу.

3. Міцніший колагеновий каркас

Колаген у чоловіків синтезується активніше, тому колагенових волокон більше і вони мають іншу архітектоніку. Колагенові волокна створюють в дермі щільну сітку. Все це обумовлює високу щільність і пружність тканин шкіри. Цим визначаються відмінності у швидкості хронологічного старіння. Хоч ознаки вікових змін у чоловіків зазвичай виникають пізніше, ніж у жінок, але через товщину і щільність шкіри вони більш виражені. У ході наукових досліджень доведено, що ступінь пошкодження волокон дерми ультрафіолетом у чоловіків виражена сильніше, ніж у жінок. Тому регулярне перебування на сонці сприяє глибоким зморшкам навіть у молодих чоловіків.

4. Повільніше старіє

Оскільки у чоловічій шкірі міститься більше колагенових волокон і еластину, а підшкірно-жирова клітковина більш щільна і пружна, вираженість вікових змін шкіри помітно менша, ніж у жінок. Завдяки колагену перші зморшки у чоловіків з'являються приблизно у 30 років, їхнє обличчя довше зберігає чіткий овал, а брилі і друге підборіддя мають лише чоловіки з надмірною вагою, що спричиняє підвищений синтез естрогенів.

Однак з віком у чоловіків зменшується товщина всіх шарів шкіри і на щоках і крилах носа з'являється капілярна сіточка. Після 40-50 років зменшується рівень тестостерону і чоловіки починають старіти швидше, ніж їхні однолітки жінки. Тому профілактика старіння у чоловіків є не менш актуальною ніж у жінок. Також жіночі зморшки не такі глибокі, на відміну від чоловічих.

5. Більш чутлива

Ще однією відмінністю у шкірі чоловіків і жінок є рівень кислотно-лужного балансу. У жінок рівень pH становить 5.7, у чоловіків — 5.4, саме тому їхня шкіра є більш вразливою.

Особливу увагу варто приділити голінню. Ця процедура є регулярним стресом для шкіри, яка кожного разу травмується, - стає тоншим епідерміс, порушується гідроліпідний бар'єр епідермісу. Це призводить до мікротравм і частим запальним процесам. А шкіра на підборідді, шиї і щоках стає дуже чутливою і потребує додаткового пом'якшення і зволоження.

Японська професійна косметика для чоловіків Shinshi Men’s Care забезпечує повноцінний догляд, водночас усі засоби багатофункціональні і прості в користуванні. До чоловічої лінійки входять:

  1. Очищувальна пінка.
  2. Зволожувальний лосьйон.
  3. Чоловічий крем для обличчя.
  4. Тонік від випадіння волосся для чоловіків.
  5. Тонізуючий шампунь-кондиціонер для чоловіків.
  6. Тонізуючий гель для душу.

Усі засоби створені на запатентованому інгредієнті - конденсованій глибоководній морській воді (CSW), збагачені амінокислотами і вітамінами, екстрактами цілющих рослин, які звужують пори, мають протизапальну дію, забирають надлишок шкірного жиру, глибоко зволожують і наповнюють поживними речовинами шкіру. Наявні екстракти морських водоростей, гіалуронова кислота і колаген сприяють розгладженню зморшок, поліпшенню тонусу шкіри, оздоровлюють клітини шкіри зсередини.

Особливо популярним серед покупців чоловічої лінії є Тонік від випадіння волосся. Це просто живий коктейль для шкіри голови, який пробуджує волосяні цибулини і сприяє росту здорового волосся. У складі екстракт перцю чилі, японського ісодонісу, женьшеню, китайської реманії.

Вітаймо наших дорогих чоловіків зі святом і пам‘ятаймо, що турбота - це найбільший захист.

Рекомендовані товари

Чоловіча піна для гоління SHINSHI 400 мл

Чоловіча піна для гоління SHINSHI 400 мл

Очищувальна пінка для гоління SHINSHI, 400 мл Вік: 14+ Призначення: очищення шкіри обличчя. Тип шкіри: усі типи шкіри обличчя. Опис: Склад пінки SHINSHI багатий на різні натуральні комп..

1369 грн.

Чоловічий крем для обличчя SHINSHI 50г

Чоловічий крем для обличчя SHINSHI 50г

Чоловічий крем для обличчя SHINSHI / Men's Skin Care Active Cream SHINSHI, 50 г Вік: 14+ Призначення: догляд за шкірою обличчя. Тип шкіри: всі типи шкіри обличчя. Опис: Це насичений..

1123 грн.

Чоловічий лосьйон для обличчя SHINSHI 200 мл

Чоловічий лосьйон для обличчя SHINSHI 200 мл

Чоловічий зволожувальний лосьйон для обличчя SHINSHI / Men's Skin Care Control Hydrating Emulsion SHINSHI, 200 мл Вік: 14+ Призначення: догляд за шкірою обличчя чоловіків. Тип шкіри: будь..

897 грн.

Набір подарунковий "ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ" "SHINSHI"

Набір подарунковий "ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ" "SHINSHI"

Здивуйте свого чоловіка стильним подарунком! Шукайте подарунок, який зміг би не тільки здивувати, але і принести користь чоловікові? Наш інтернет-магазин чоловічої косметики вам допоможе в цьому. П..

4419 грн.

Набір подарунковий для чоловіків"ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ" "SHINSHI"

Набір подарунковий для чоловіків"ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ" "SHINSHI"

Кращий подарунок - набір косметики для чоловіків Догляд за зовнішністю зараз актуальний не тільки для представниць прекрасної статі, але і для чоловіків. Наш магазин чоловічої косметики подбав про ..

3389 грн.

Тонізуючий чоловічий гель для душу "SHINSHI"

Тонізуючий чоловічий гель для душу "SHINSHI"

Тонізуючий гель для душу чоловічий "SHINSHI", 500 мл Органічний гель для душу - ціна якості Кожен поважаючий себе чоловік повинен виглядати доглянутим і охайним. Саме тому японська ком..

1286 грн.

Тонізуючий шампунь-кондиціонер для чоловіків SHINSHI 500 мл

Тонізуючий шампунь-кондиціонер для чоловіків SHINSHI 500 мл

Тонізуючий шампунь-кондиціонер для чоловіків SHINSHI / Men's Hair Care Active Shampoo SHINSHI, 500 мл Шампунь для чоловіків з високоефективними компонентами Магазин чоловічої косметики ..

1286 грн.

Тонік проти випадіння волосся для чоловіків SHINSHI 200 мл

Тонік проти випадіння волосся для чоловіків SHINSHI 200 мл

Тонік від випадіння волосся для чоловіків SHINSHI / Men Hair Care Active Hair Tonic SHINSHI, 200 мл Вік: за необхідності Призначення: активує ріст волосся Опис: На жаль, сьогодні проблема ..

1847 грн.