Ageing Care | Віковий догляд 30+Серія для антивікового догляду AGEING CARE OTOME Для людей, які страждають від в'ялості шкіри, тьмяної шкіри, плям і зморшок! З віком під впливом ультрафіолетових променів і сухості, способу..
Омолоджувальний крем для обличчя Отоме / Serum Cream Ultra Lifting Otome, 40г Вік: від 30-35 років Призначення: антивікової догляд Тип шкіри: будь-який тип Ділянки нанесення: шкіра обличчя..
Омолоджувальна сироватка-концентрат для обличчя OTOME / Serum Concentrate Ultra Lifting Otome, 47мл Вік: від 30-35 років Призначення: антивіковий догляд Тип шкіри: будь-який тип Опис Ко..
Омолоджувальна маска для обличчя Anti-age. Ультраліфтинг Отоме / Face Mask Ultra Lifting Otome, 31мл Вік: від 30-35 років Призначення: антивікової догляд Тип шкіри: будь-який тип Опис: ..
Омолоджувальна емульсія для обличчя OTOME AGEING CARE / ультраліфтінг емульсія Emulsion Ultra Lifting Otome 200мл Вік: від 30-35 років Призначення: антивіковий догляд Тип шкіри: будь-який тип..
Омолоджувальна пінка для очищення обличчя OTOME / Cleansing Foam Ultra Lifting Otome 150мл Вік: від 30-35 років Призначення: антивіковий догляд Тип шкіри: будь-який тип Опис Пінка Foam ..
Омолоджувальна маска для обличчя Anti-age. Ультраліфтинг Отоме / Face Mask Ultra Lifting Otome, 31мл Вік: від 30-35 років Призначення: антивікової догляд Тип шкіри: будь-який т..
Маска для обличчя Biocell Face Mask Вік: за необхідності Призначення: тотальний догляд за шкірою обличчя і шиї. Тип шкіри: будь-яка. Опис: Цей продукт виготовлений за рецептурою Омолод..
У наявності

571 грн.

Маска для обличчя Biocell Face Mask Вік: за необхідності Призначення: тотальний догляд за шкірою обличчя і шиї. Тип шкіри: будь-яка. Опис: Цей продукт виготовлений за рецептурою Омолод..
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Омолоджуюча косметика ОТОМЕ: сяйво молодості Вашої шкіри

З плином щасливих та радісних прожитих років ми починаємо розуміти, яку цінність становить якісна омолоджуюча косметика. Дієві та натуральні засоби від зморщок відомої японської фірми ОТОМЕ здатні творити справжні дива зі станом Вашої шкіри. І хоч елітна косметична продукція цієї марки коштує порівняно дорого, її незаперечна висока якість, дієвість та натуральні компоненти виправдовують будь-яку ціну.

Найефективніші омолоджуючі маски для обличчя купити Ви зможете у тематичному Інтернет магазині ОТОМЕ. Особливо дієвими засобами вікового догляду (care age) є маски для обличчя омолоджуючі після 30 років. Ці унікальні косметичні продукти дарують шкірі еластичність та пружність, захищають її від несприятливих чинників та чудово розгладжують зморшки.

Аnti ageing skin care: бездоганність Вашої шкіри

Омолоджуюча косметика ОТОМЕ, що стосується вікового догляду за шкірою обличчя та тіла (care age) включає серію таких косметичних засобів:

  • омолоджувальна пінка для очищення шкіри обличчя,
  • омолоджувальна емульсія для обличчя,
  • омолоджуючий крем для обличчя,
  • омолоджувальна сироватка для обличчя,
  • омолоджуючі маски для обличчя, купити які Ви маєте змогу у нашому профільному Інтернет магазині.

Ці натуральні засоби є дієвими чинниками запобігання процесів старіння та продовження молодості й свіжості Вашої шкіри.

Догляд за віковою шкірою: приємна необхідність

Елітна японська косметика здобуває величезну популярність у нашій державі. Омолоджуюча косметика ОТОМЕ доступна усім мешканцям України, які дбають про своє здоров’я та доглянутий стан шкіри (Черкаси, Київ, Вінниця, Одеса, Херсон, Дніпро, Кропивницький, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Миколаїв, Львів, Полтава, Хмельницький, Рівне, Харків, Кривий Ріг, Луцьк, Чернівці, Чернігів та ін.). Не випадково кожен, хто хоча б раз спробував дію цієї чудодійної косметики, не піддається жодним альтернативам.

Беззаперечні переваги омолоджувальної косметичної серії:

  • виключно натуральні елементи складу,
  • збагачення унікальними мінералами (водяними та земними),
  • використання нанотехнологій при виготовленні косметики,
  • неймовірна дієвість та ефективність при омолодженні шкіри обличчя.

Омолоджуючий крем для обличчя: молодість триває!

Елітна омолоджуюча косметика ОТОМЕ творить справжні дива з Вашою шкірою Спробувавши професійний догляд за віковою шкірою обличчя та тіла (anti ageing skin care, anti ageing face care), Ви відчуєте всі чудодійні властивості натуральної японської косметики.

Засоби проти старіння фірми ОТОМЕ гармонійно поєднують традиційні японські надбання з сучасними нанотехнологіями. І що б Ви не обрали – омолоджуючий крем для обличчя чи маски для обличчя омолоджуючі після 30 років – результат перевершить усі Ваші найнесподіваніші очікування.

Тож дозвольте собі розкіш бути молодою та привабливою, доглянутою та красивою з неймовірною косметичною лінією косметичних засобів ОТОМЕ. Це гарантуватиме Вам позитивне світовідчуття, світлі емоції та думки, душевну та тілесну гармонію!