Basic Care | Основний доглядЗволожувальний крем для обличчя Отоме / Aqua Basic Care Moisturising Cream Otome, 40 мл Вік: 16+ Призначення: догляд за шкірою обличчя, шиї та навколо очей. Тип шкіри: нормальна, суха шкіра о..
Зволожувальна сироватка для обличчя Отоме / Aqua Basic Care Moisturising Serum Concentrate Otome, 47 мл Вік: 16+ Призначення: догляд за шкірою обличчя і навколо очей, шиєю. Тип шкіри: нормаль..
Зволожуюча серія для сухої шкіри AQUA BASIC CARE “OTOME” Для людей, які страждають від сухої шкіри і від викликаних сухістю дрібних зморшок. Старіння шкіри починається з сухості. Кол..
Зволожувальна пінка для вмивання сухої та нормальної шкіри обличчя Отоме / Aqua Basic Care Moistrurising Cleansing Foam Otome, 150 мл Вік: 16+ Призначення: догляд за шкірою обличчя Тип шкіри:..
Зволожувальна емульсія для обличчя Отоме / Aqua Basic Care Moisturising Emulsion Otome, 200 мл Вік: 16+ Призначення: догляд за шкірою обличчя Тип шкіри: нормальна, суха шкіра обличчя. Особ..
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Основний догляд за обличчям: Ваша молодість триває

Легкий весняний настрій сприяє всезагальному оновленню та посиленому доглядові за собою. На шляху до молодості, доглянутості та краси чільне місце займає основний догляд за обличчям. І це не випадково, адже стан шкіри обличчя відображає щонайменші зміни у роботі нашого організму. Крім того, шкіра нашого обличчя особливо ніжна та вразлива, тож підпадає під дію різних об’єктивних зовнішніх чинників. Відтак, ми повинні засвоїти правила своєчасного догляду за обличчям.

Випробовуючи різноманітні косметичні засоби для догляду, зверніть увагу на високоякісну елітну косметику ОТОМЕ. Якщо Ви хоча б один раз спробували засоби цієї японської натуральної косметики, то, без сумніву, не захочете випробовувати жодних інших альтернатив. На особливу увагу заслуговують:

  • зволожуюча пінка,
  • зволожуюча емульсія для обличчя,
  • зволожуючий крем для шкіри обличчя фірми ОТОМЕ, які здатні надовго забезпечити молодість Вашої шкіри обличчя! Крім того, усі засоби можна легко наносити під макіяж.

Купити зволожуючу сироватку для обличчя: приємний догляд

Основний догляд за обличчям (basic care) обов’язково передбачає необхідність купити зволожуючу сироватку для обличчя. Цей чудодійний засіб для інтенсивного зволоження шкіри обличчя здатний гармонійно відновити водний баланс Вашої шкіри, глибоко зволожуючи її. Цей косметичний засіб з гіалуроновою кислотою також містить еластин, цераміди, колаген та екстракти лікувальних трав. Концентрована сироватка ОТОМЕ чудово захищає шкіру від утворення зморщок, зумовлених пересушуванням, забезпечуючи її неймовірну еластичність. Ваша шкіра обличчя одразу наповниться сяйвом та природною ніжністю!

Зволожуючий крем для шкіри обличчя: неймовірне задоволення!

Тривале та глибинне зволоження шкіри обличчя здатен подарувати спеціальний крем японської фірми ОТОМЕ. До його складу входять: глибоководна морська вода, цераміди та фітостероли жирних кислот горіхів макадамії, які можуть зробити шкіру обличчя еластичною, м’якою та пружною. Після застосування такого крему Ваша шкіра довгий час матиме здоровий вигляд та випромінюватиме свіжіть!

Обов’язковим атрибутом для гармонійного догляду за обличчям є зволожуюча емульсія для обличчя ОТОМЕ. Цей чудодійний косметичний засіб очищує шкіру обличчя та насичує її унікальними мікроелементами, головну роль з-поміж яких відіграє конденсована глибоководна морська вода – CSW. Це найкращий та найприємніший шлях до зволоження та оздоровлення шкіри!

Зволожуючий крем для шкіри обличчя у Інтернет магазині ОТОМЕ

Основний догляд за обличчям (basic care) від ОТОМЕ належно оцінили жителі всієї України (Кривий Ріг, Київ, Кропивницький, Одеса, Ужгород, Дніпро, Полтава, Житомир, Вінниця, Запоріжжя, Херсон, Львів, Миколаїв, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Харків, Рівне, Чернігів, Луцьк та ін.).