Складно погнатися за постійно оновлюється ринком косметики. І тому питання, що це за засіб і як його використовувати, стає досить поширеним.
Коректори і консілери - кошти, які дівчата часто плутають. І це цілком зрозуміло - у коштів схожі назви і навіть схожа функція - замаскувати проблеми. Але насправді, це два абсолютно різні продукти. І якщо знати, в чому саме їх відміну, ви вже точно їх не сплутаєш.
Класифікації консилеров і коректорів
Консилер - засіб для маскування недосконалостей і висвітлення, має тілесний колір. Він може наноситися як під тональний засіб (тональний консилер), так і на нього.
Існує два типи:
- Рідкі. Такі консілери зазвичай на півтону - тон світліше тонального крему. Вони використовуються для висвітлення кіл під очима і виступаючих зон особи. Відмінно наносяться як пальцями, так і пензлем або спонжем. Є частиною повсякденного макіяжу, оскільки легко приховують сліди втоми і надають обличчю більш свіжий вигляд. Професійна назва - консилер під очі.
- Кремові. Щільні консілери, які підбираються тон в тон тональному засобу.
Призначені: для точкової корекції недоліків.
Добре наносяться пальцем, оскільки за рахунок тепла трохи змінюють текстуру і краще лягають. Для щоденного макіяжу можна не використовувати консилер для особи.
Коректор - засіб для маскування недосконалостей і кольорокорекції. Колір залежить від виду проблеми, яку потрібно приховати. Коректори завжди наносяться під тональний засіб і використовуються зовсім нечасто. Вони потрібні для приховування виражених естетичних проблем, за рахунок нейтралізації кольору, протилежного по колірному кругу кольором коректора.
Найпоширеніший і часто зустрічається коректор - зелений. Він відмінно нейтралізує почервоніння шкіри.
Крім цього, найбільш часто зустрічаються квітами коректорів є:
- Зелені: нейтралізують почервоніння, найчастіше використовуються при опіках;
- Рожеві (червоні): нейтралізують сірий колір;
- Помаранчеві: нейтралізують синій колір, використовуються для приховування синців;
- Жовті: нейтралізують фіолетовий, також використовуються для маскування синців.
Коректори наносяться пензлем або спонжем. Їх необхідно досить добре розтушовувати. Також при їх використанні слід уважно вибирати тон - він повинен бути досить щільним, щоб перекривати колір коректора і бути стійким. В іншому випадку, ви ризикуєте залишитися з кольоровим плямою на обличчі.
Де консилер купити за доступною ціною?
Відвідайте наш сайт otome.com.ua. У нас можна купити різноманітну натуральну косметику з Японії. Найпопулярніший бренд - otome. Чому варто вибрати нас? Ми продаємо тільки якісну і завірену сертифікатами косметику з Японії. Вам тепер не потрібно витрачати час на біганину по магазинах, у нас є всі види косметики.