Delicate Care | Делікатний догляд за чутливою шкіроюУльтрам'яка пінка для чутливої шкіри обличчя Отоме / Delicate Care Recovery Cleansing Foam Отоме, 100 ml Вік: 16+ Призначення: догляд за шкірою обличчя Тип шкіри: чутлива шкіра обличчя. ..
Серія для чутливої шкіри DELICATE CARE “OTOME” Для людей, які страждають від роздратування шкіри, підвищеної чутливості, вугрової висипки. Недолік сну і нерегулярне харчування, поруш..
Маска для чутливої шкіри обличчя OTOME / Delicate Care Recovery Face Mask Otome, 6*25 мл Концентровано-насичена мінералами з гарячих джерел Японії «онсен», тканинна маска для чутли..
Маска для обличчя Концентровано-насичена мінералами з гарячих джерел Японії «ОНСЕН», тканинна маска для чутливої ​​шкіри, миттєво знімає навіть сильне роздратування, збільшує ефект конд..
Маска для обличчя Biocell Face Mask Вік: за необхідності Призначення: тотальний догляд за шкірою обличчя і шиї. Тип шкіри: будь-яка. Опис: Цей продукт виготовлений за рецептурою Омолод..
У наявності

571 грн.

Маска для обличчя Biocell Face Mask Вік: за необхідності Призначення: тотальний догляд за шкірою обличчя і шиї. Тип шкіри: будь-яка. Опис: Цей продукт виготовлений за рецептурою Омолод..
Відновлювальний крем для чутливої ​​шкіри / OTOME DELICATE CARE Recovery Cream, 30g Вік: 16+ Призначення: догляд за подразненою, чутливою шкірою обличчя, можливі вугрові висипи. Тип шкіри: чу..
Емульсія для чутливої ​​шкіри / OTOME DELICATE CARE Recovery Emulsion, 200ml Вік: 16+ Призначення: догляд за подразненою, чутливою шкірою обличчя, можливо з вугровими висипами Тип шкіри: чутл..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

У вас чутлива шкіра обличчя? Це означає, що ви вже перепробували багато різних косметичних та лікарських засобів із догляду. Деякі з них допомагали впоратися з проблемою, частіше ненадовго, інші викликали алергію. Як купити гіпоалергенний крем, мус, і не помилитися з вибором?

Головний показник якості доглядають коштів для чутливої шкіри - відсутність подразнень.

Японська компанія Отоме пропонує професійні засоби по догляду за шкірою обличчя, які можна використовувати в домашніх умовах.

Короткий огляд засобів по догляду за чутливою шкірою ОТОМЕ

Ранок

Вранці після сну необхідно очистити шкіру і забезпечити їй харчування на весь наступний день. Для цього можна використовувати емульсію для чутливої шкіри обличчя ОТОМЕ, виготовлену на основі глибоководної морської води.

Що входять до складу всіх засобів натуральні компоненти допоможуть поліпшити стан шкіри, а щоденний догляд позбавляє від прояву алергічних реакцій.

День

Протягом дня на шкіру впливає багато різних факторів навколишнього середовища, в тому числі сильно сухий, вологий, запилений повітря атмосфери великих міст, який залишає свій відбиток на шкірі обличчя. Ваше завдання захистити шкіру, створити тонку плівку, яка закриє пори і буде виводити токсини зсередини і не допускати їх проникнення всередину організму.

Пропонуємо наступні серії, по догляду за чутливою шкірою, які протягом дня захистять її від агресивних середовищ: ультрам'якого очищувальну пінку для обличчя ОТОМЕ Delicate Care, що забезпечує делікатний догляд за чутливою шкірою, відновлюють креми і маски для чутливої шкіри обличчя.

Ніч

Підготовка до сну також вимагає ретельного вибору засобів по догляду. Для початку необхідно зняти макіяж. Для цього можна використовувати пінку, очищаючі маски.

Одні жінки віддають перевагу м'яким, піноподібні кошти, інші рідкі. І ті, і інші є в каталозі нашого інтернет-магазину. На вибір ми можемо вам запропонувати вечірній догляд за чутливою шкірою ОТОМЕ, інші професійні засоби по догляду.

Всі кошти, з якими ви можете ознайомитися на сайті інтернет-магазину, мають сертифікати якості, спеціально протестовані і рекомендовані для використання в професійному догляді.

Якщо у вас виникнуть проблеми з вибором потрібного засобу по догляду за чутливою шкірою - наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію, допоможуть визначитися з вибором, проконсультують з питань оплати, зберуть його в день звернення і відправлять за адресою.

Ми працюємо швидко, продуктивно, ефективно щоб створити своїм покупцям оптимальні умови і відмінний сервіс.