Про нас - OTOME


Пробудження жіночої краси

Otome.com.ua - перший монобрендовий інтернет-магазин офіційного дистриб'ютора японської косметики OTOME в Україні.
Бренд Отоме створений у 2013 році всесвітньо відомою компанією Wamiles Cosmetics (Японія), яка заснована у 1980 році в м. Йокогама (Японія).
Назва бренду - гімн чудовій красі, сяючої зсередини. У перекладі з японської мови ОТОМЕ - це "ніжна діва, чиста, красива дівчина з тендітною чуттєвої душею".
Крім того, в ньому відображена одна з особливостей культури Країни сонця що сходить: оспівуючи жінку, тут прийнято говорити не тільки про її зовнішності, а й про красу її душі.


Турбота про чоловіків

У своїй турботі про красу і здоров'я шкіри і волосся виробники косметики преміум-класу ОТОМЕ не забули і про чоловіків, розробивши особливу чоловічу лінію SHINSHI (в перекладі з японської - "елегантний джентльмен").
Творці лінії SHINSHI переконані, що чоловіча шкіра вимагає особливо дбайливого підходу. Так з'явився новий бренд косметики для чоловіків, що втілює в життя концепцію тотальної краси.
Продукти лінії оптимізовані не тільки для чоловічої шкіри, але і для стилю мислення - вони багатофункціональні, прості в застосуванні, оптимальні та привабливі.


Використання інновацій та передових технологій

Ноу-хау Wamiles - унікальні високоефективні комплекси мінеральних інгредієнтів, які розроблені в НДІ компанії, що має офіційний статус дослідницького закладу в Японії.
Склад косметичних засобів доповнюється синергетичними компонентами - вітамінами, амінокислотами, екстрактами лікарських рослин.
Завдяки збалансованому поєднанню всіх інгредієнтів відбувається повне оздоровлення шкіри, що дозволяє використовувати закладений в ній потенціал через нормалізацію метаболізму і природного оздоровлення клітин.
У виробництві косметичних засобів бренду ОТОМЕ використовуються найсучасніші технології - роздрібнення інгредієнтів до розмірів нано і мікро, емульгування під високим тиском, фільтрація з використанням наномембран, технологія багатоступінчастої наноемульсіі, іонізація і багато інших.


Гарантії високої японської якості

Для оцінки безпеки та ефективності продукції на різних етапах її виробництва проводяться неодноразові тестування, що дозволяє випускати високоефективну і високоякісну косметику.
Слід зауважити, що тести на тварин в компанії заборонені, а всі дослідження проводяться на штучно вирощеній шкірі.
Ваша довіра є найціннішим подарунком, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб зберегти його, в зв'язку з цим пропонуємо продукт тільки найвищої якості.


Сертифікати якості

           


Порядок отримання замовлення

Ми здійснюємо безкоштовну та оперативну доставку по всій території України одним з обраних Вами способів.
Замовлення, оформлені до 15:00, відправляються в будь-яку точку України в дату замовлення, за винятком вихідних і святкових днів.
Ми також пропонуємо безкоштовну кур'єрську доставку по м.Києву за вказаною Вами адресою.
Ми розуміємо, що нерідко швидкість доставки грає вирішальну роль при виборі товару.