DO THIS with Wamiles: як отримати в подарунок наш фірмовий планер?

План відрізняється від здійсненої мрії тільки кількістю витраченого паперу. Тому не шкодуйте паперу на свої плани - і всі Ваші мрії обов'язково здійсняться! Адже просто плани - це ніщо, а планування - усе! Тільки з 1 до 31 жовтня кожен з Вас при купівлі будь-яких позицій нашого інтернет-магазину преміальної японської косметики на суму 2 999 грн отримає в подарунок фірмовий планер Wamiles!

Це не просто блокнот! Це магічний блокнот! У нього є особлива місія - виконувати великі мрії через виконання простих щоденних дій! Блокнот створений в перші дні молодика, він заряджає свого власника на успіх і плідну роботу. Уже за тиждень побачите, як виросла Ваша продуктивність, Вам захочеться робити продишки і їсти лляну кашу! Дизайн блокнота створила засновниця Wamiles —наша улюблена shef-girl Анна Глазунова.

Пропонуємо звернути увагу на NEW цього сезону - лімітовану лікувальну колекцію Wamiles - Інтенсивно зволожувальний лікувальний блиск для губ Sheer Moist Gross, який запобігає герпесу і іншим запаленням на шкірі губ, і Інтенсивно зволожувальну лікувальну туш-стайлер для брів Nuance Eyebrow, яка допоможе відростити здорові густі брови.

Також NEW цього сезону є оновлений Biosupport - унікальна біологічно активна добавка до їжі, в якій 70 природних компонентів працюють над зціленням кожної клітинки вашого організму. Тепер оновлений Biosupport ще більше зміцнює імунітет, зберігає цілісність і здоров'я суглобів, забезпечує молодість шкіри обличчя і тіла, сприяє розумовій діяльності, робить ліпшим сон і навіть допомагає усунути целюліт!

Проведіть цю осінь продуктивно і красиво! Сміливо мрійте і здійснюйте свої мрії! А ми, Команда відданих самураїв здоров'я і краси Wamiles, безсумнівно Вам в цьому допоможемо!

Рекомендовані товари

Биологически активная добавка (БАД) Bio Suppotr Wamiles

Биологически активная добавка (БАД) Bio Suppotr Wamiles

Форма випуску: 36 пакетиків по 1,1 г Гранульований порошок для прийому всередину. Склад на 36 пакетиків: Мінерали 1. Кальцій (2984,14 мг) 2. Залізо (3,07 мг) 3.Фосфор (29,62 мг) 4.Натрій (..

0 грн.

Планер (Блокнот)  Вамілес

Планер (Блокнот) Вамілес

Зроби це сім разів на тиждень! Ти більше ніколи не боятимешся дедлайну! Не витрачатимеш коштів на згодом недописані записники! Бо у тебе з‘явився він - єдиний і неповторний! Записник DO THIS ..

361 грн.

Блиск для губ Sheer Moist Gross

Блиск для губ Sheer Moist Gross

Інтенсивно зволожувальний лікувальний блиск для губ Sheer Moist Gross Вік: 14+ Призначення: догляд, лікування шкіри губ, макіяж губ. Тип шкіри: всі типи шкіри. Опис: Лікувально-живильни..

1706 грн.

Туш-стайлер для брів Nuance Eyebrow

Туш-стайлер для брів Nuance Eyebrow

Інтенсивно зволожувальна лікувальна туш-стайлер для брів Nuance Eyebrow Вік: 14+ Призначення: лікувальний догляд, макіяж брів Тип шкіри: всі типи шкіри. Опис: Лікувально-живильна туш дл..

1297 грн. 1706 грн.