Не проґав! Листопадова знижка-пампушка перейшла на Ферментований японський чай!

Хочете схуднути, підтягнути тіло, зменшити животик, покращити обмін речовин, знизити вісцеральний жир, рівень цукру в крові? Якщо так! - З 8 по 14 листопада купуйте Японський ферментований чай з поліфенолами зі знижкою -20%.

Мій друже, вуглеводе!

Згідно з давньою східною традицією, жага до вуглеводів свідчить про почуття незахищеності, нестачу любові та самотності. Вуглеводи — це наші психологічні друзі, які завжди заспокоять і втішать, подарують нам справжню насолоду кохання. Але любовний акт із вуглеводами найчастіше має непристойні наслідки для нашого тіла та здоров'я! Особливо це стосується легкозасвоюваних вуглеводів – цукерок, хлібобулочних виробів, солодких напоїв.

Осіння цукоризація

Ви помічали, що із настанням холодів хочеться солодкого? Цьому є наукове пояснення. Як тільки починає холоднішає, наш організм витрачає багато енергії на те, щоб зігрітися. Ми не отримуємо необхідної кількості ультрафіолету, у нас гірше виробляється вітамін D, який потрібний для виробництва гормону щастя – серотоніну. Відповідно і настрій часто на нулі. Тому всіх нас тягне швидко здобути «легкі калорії». За рахунок солодощів ми поліпшуємо настрій, який уже напряму залежить від вмісту цукру в крові. А після 30 років процес обміну речовин уповільнюється, тому, якщо не контролювати вміст тарілки, чоловікам і жінкам загрожує ожиріння. А останнім ще целюліт! Що ж робити?

Зберігаємо тепло!

Пам'ятайте, що чим тепліше Ви одягаєтеся, тим менше зайвої енергії витрачаєте у холодну погоду. А значить, Вас менше тягтиме до солодкого.

Увімкніть світло!

Чим більше світла – тим легше Ви перенесете холодний час. Також важливо висипатись — лягати спати до 23:00. У цей час потрібно повністю поринути у темряву, тому що гормони щастя, а також мелатонін, серотонін, допамін виробляються у повній темряві та тиші з 23 до 3 години ночі.

Пити японський ферментований чай із поліфенолами!

Кажуть, добрі стосунки будуються на компромісах. Для цього створено наш Ферментований чай із поліфенолами! Він і цукерку пробачить (тільки дуже інколи) і талію зменшить. Японський чай з поліфенолами - бестселер серед засобів зниження цукру в крові, зменшення вісцерального жиру і об’ємів тіла. У його складі екстракт зеленого чаю, ферментований чайний порошок з листя зеленого чаю, японської камелії, насіння японської камелії.

Полімеризований поліфенол – це унікальний компонент ферментованого чаю камелії, який утворюється внаслідок зв'язування (полімеризації) катехінів. Чим більше у чаї вмісту полімеризованого поліфенолу, тим вища його ефективність. Ферментований чай з поліфенол має ряд корисних властивостей. Він сприяє зниженню ваги, прискорює процес спалювання внутрішнього жиру, активує метаболізм, нормалізує рівень цукру крові, знижує рівень тригліцеридів, має антиоксидантний ефект, активує виведення солей важких металів. Японський чай з поліфенолами запобігає розвитку атеросклерозу, знижує ризик метаболічного синдрому, підвищує чутливість тканин до інсуліну, має протизапальну, протипухлинну та антигістамінну дію.

Як харчову добавку чай можна використовувати при надмірній масі тіла, метаболічному синдромі, атеросклерозі, цукровому діабеті 2 типу, при інсуліно- та лептинорезистентності, целюліті та порушеннях ліпідного обміну, гіпотеріозі та при прийомі оральних контрацептивів.

З ким поведешся, від того й наберешся!

Вживаючи 1 пакетик на день Ферментованого чаю з поліфенолами, Ви помітите, що солодкого вже й не хочеться. Після тижня вживання чаю наші клієнти відчувають легкість, енергійність, покращення шкіри обличчя та тіла, а також оздоровлення організму зсередини.

Встигніть купити Японський ферментований чай із поліфенолами зі знижкою -20% з 8 до 14 листопада. Бажаємо Вам бути красивими та здоровими завжди та в будь-яку погоду!

Рекомендовані товари

Ферментований чай

Ферментований чай

Форма выпуска: порошок для приготовления напитка. Упаковка-30 саше Вес нетто: 22,5 г (750 мг х 30 саше) Состав: Экстракт зеленого чая, ферментированный чайный порошок (листья зеленого чая,..

0 грн.