Даруємо бонуси за покупки!

Нагадуємо, що в нашому інтернет-магазині для Вас нараховуються бонуси за покупки!

Всі зареєстровані користувачі (покупці) беруть участь у дисконтній програмі Отоме.
Програма розрахована виключно для особистого користування фізичними особами і налічує бонуси автоматично. Бали нараховуються за кожне замовлення в інтернет-магазині otome.com.ua (окрім товарі із розділу “Здоров’я”). Нарахування бонусних балів за покупку, зроблену на сайті otome.com.ua здійснюється після отримання оплати даної покупки. Накопичуються бали на особистому бонусному рахунку користувача (покупця) і доступні для перегляду в особистому кабінеті.
Бонусні Бали не можна передавати і продавати.

ВАЖЛИВО! Керівництво інтернет-магазину має право списувати з рахунку користувача (покупця) бонусні бали, зараховані помилково, пов'язані з купівлею, яка була скасована, у разі повернення товару, а також в разі виявлення шахрайства та / або недобросовісних дій.
У разі повернення придбаного раніше товару нараховані за покупку бонуси анулюються. У разі обміну товару бонуси, нараховані по товару, який повертається, анулюються і нараховуються бонуси по товару, який купується. Бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент, відповідно не можуть бути видані готівкою.

Також бонуси нараховуються під час рекламних кампаній, спеціальних акцій і пропозицій.

Ви маєте право використовувати бонуси, які є на рахунку, як знижку при покупці будь-яких товарів в інтернет-магазині otome.com.ua (окрім товарі із розділу “Здоров’я”).
Списання бонусів з Вашого рахунку здійснюється за курсом: 1 бонус = 1 гривня знижки при купівлі товару.

Детальна інформація розміщена в розділі «Умови угоди».