3 совета которые спасут кожу от холода
Захищаємо шкіру від сонячних променів навіть узимку
У холодну пору року захисна функція шкіри слабшає, тому перед виходом на вулицю на короткий проміжок часу не можна забувати про використання сонцезахисних засобів з невисоким SPF-фактором від 10 до 15. Навіщо це робити, адже взимку сонце не обпалює своїми променями, та й взагалі рідко тішить нас своєю появою?
Справа в тому, що навіть якщо ми не бачимо сонце, це не означає, що його немає. Зазвичай в холод воно ховається за хмарами і хмарами, але ультрафіолет все одно продовжує негативно впливати на шкіру обличчя, провокуючи появу пігментних плям і передчасне старіння. До того ж сніг відбиває ультрафіолетові промені, тому атака відбувається не тільки зверху, але й знизу.
Якщо планується більш тривале перебування на холоді, то одного сонцезахисного засобу захисту шкіри від агресивного середовища буде мало. Знадобляться засоби з більш «щільною» текстурою, але також володіють фактором захисту – добре підійде тональний крем або пудра.
Стимулюємо кровообіг шкіри на обличчі
Авітаміноз позначається по всьому організмі, зокрема і стані шкіри. Бар'єрна функція знижується, через що навіть за недовгого перебування на низьких температурах шкіра червоніє, запалюється, лущиться, утворюється купероз. На все це впливає і погіршення циркуляції крові за дрібними капілярами та судинами. Для стимуляції процесу кровообігу дотримуйтесь простого правила – наносите косметичні засоби легкими, масажними рухами, злегка поплескуючи шкіру подушечками пальців.
Закінчуємо догляд задовго до виходу на холодне повітря
Якщо влітку ви звикли у прискореному режимі збиратися на роботу за 15 хвилин до виходу, то взимку цей трюк не пройде. Ставте будильник на півгодини раніше, ніж зазвичай.
Пояснимо чому. Влітку зволожуючий крем наноситься вранці, а захисний – перед сном. Взимку все навпаки – нескладно заплутатися. Ті кошти, які чудово підходили в літній період, можуть не приносити жодної користі взимку. У холодну пору року небажано використовувати креми на водній основі, тому що на морозі залишки вологи замерзають, перетворюючись на крижинки, завдаючи мікротравми.
Оптимальний крем для зимового догляду повинен мати щільну та жирну текстуру, до його складу повинні входити емоленти та жиророзчинні вітаміни A, E та F. Такий засіб для досягнення ефекту потрібно наносити відразу після вмивання. Крем повинен встигнути вбратися та утворити на шкірі захисну плівку – на це піде не менше 40-60 хвилин.
Власницям жирної шкіри в цьому плані пощастило набагато більше – можна продовжувати використовувати «літні» креми, не турбуючись про додатковий захист. Природна вироблення шкірного сала, яка влітку викликає багато труднощів, вкрай корисна у відновленні ліпідного шару.
Бережіть себе від холодів!
І пам'ятайте, що доглядати шкіру потрібно цілий рік!