Коли починати догляд за шкірою обличчя
Всупереч розхожій стереотипу, що доглядати за шкірою потрібно тільки після сорока років, японські розробники якісної косметики Отоме стверджують, що навіть молода шкіра потребує догляду. Чим раніше ми починаємо стежити за шкірним покривом, тим довше він буде нас радувати здоровим і сяючим виглядом. Набагато простіше підтримувати зовнішність у належному стані, ніж потім витрачати час і кошти на те, щоб відновити те, що встигло зруйнуватися.
Що впливає на стан шкіри?
З віком шкіра втрачає еластичність, пересушується і стає в'ялою. Цьому сприяють негативний вплив навколишнього середовища, негативний вплив ультрафіолетових променів, погана екологія, шкідливі звички і надмірне зловживання просиджуванням перед комп'ютером. Найчастіше неправильний догляд за шкірою також позначається на її зовнішньому вигляді.
Догляд в косметичному салоні
На кожному віковому проміжку часу шкірний покрив потребує особливого догляду. Якщо до 25 років потрібен домашній догляд, ретельне очищення шкіри, використання масок, то догляд за шкірою після 25 включає масаж. Знижена вироблення колагену і еластину призводить до того, що шкірний покрив в цьому віці потребує стимуляції вироблення цих речовин. Для цих цілей хоча б раз в два тижні проводиться масаж обличчя, який дозволяє якомога довше зберегти шкіру в чудовому стані.
Деякі жінки стикаються з віковими змінами ще до 25 років. Це пов'язано з індивідуальними особливостями організму, екологією, поганим харчуванням. В такому випадку масаж є гострою необхідністю, яка дозволяє зупинити процес старіння і прибрати з'явилися мімічні зморшки. Залежно від типу шкіри косметолог може призначить пілінг, але, звичайно, це все строго індивідуально. Правильний догляд за шкірою - запорука молодості і краси.
Домашній догляд за шкірою
Для догляду за шкіряним покривом в домашніх умовах фахівці рекомендують користуватися професійними косметичними засобами. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах косметики, на виставках. Перш, ніж віддати перевагу тому чи іншому засобу, необхідно проконсультуватися з косметологом.
Вибирають косметичні засоби, які підходять для певного типу шкіри. Ні в якому разі молодим жінкам не радять купувати засоби з позначкою +40. Вони містять у своєму складі сильнодіючі речовини, які підходять, як догляд за шкірою після 40. Молодий же шкірі вони категорично протипоказані.
Молодим дівчатам після 22 рекомендується догляд за шкірою повік, а також нанесення крему під очі. Його слід наносити акуратно, так як тонка шкіра в цих місцях після розтягування може провокувати появу зморшок. Після 25 років користуються кремом, до складу якого входить гіалуронова кислота. Для догляду за обличчям застосовується крем, який наноситься двічі на день. Вранці шкіра потребує зволоження, а ввечері в харчуванні, тому бажано в різний час доби користуватися зволожуючим і живильним кремом.
Правила вмивання
Щоб шкіра завжди залишалася молодою та здоровою, слід відмовитися від використання мила, яке порушує фізіологічний рН шкіри. Для вмивання сьогодні існує величезна кількість косметичних засобів. Краще віддати перевагу пінкам, які зберігають вологість шкіри і містять амінокислоти. Особа після очищення пінкою потрібно ретельно прополоскати теплою водою, а потім злегка притискаючи рушником видалити вологу.
Догляд за шкірою після 30 має на увазі умивання кубиками льоду. Для цих цілей спочатку заварюють цілющі трави (календулу або ромашку), потім заморожують отриманий розчин. Однак слід пам'ятати, що умивання льодом категорично протипоказано при проблемній шкірі, наявності роздратування або висипання. Відмовтеся від використання тоніків, серед складових якого зазначений спирт або кислота. При очищенні проблемної шкіри добре зарекомендували себе засоби, до складу яких включені адсорбирующие бруд мінеральні компоненти. При їх використанні інтенсивно видаляється наліт, бруд, шкірний жир і т.д., не обтяжуючи шкіру.
Домашній пілінг роблять один раз в десять днів із застосуванням засобів, що не ушкоджує шкірний покрив. Після процедури на шкіру наносять живильну маску, яка насичує цілющими речовинами, знімає втому. Догляд за шкірою шиї включає очищення, тонізація і нанесення крему.
Для виключення алергічної реакції будь-який косметичний засіб спочатку наносять на область декольте і спостерігають за станом шкірного покриву.
В якому б віці ви не почали догляд за шкірою обличчя, використовуйте для цього тільки якісні косметичні засоби, яке адаптоване під ваш тип шкіри.
OTOME Cosmetics