Як створити базовий вечірній макіяж для себе?
Як самостійно підготуватися до Новорічної вечірки? Як навчитись базовому вечірньому макіяжу?
4 грудня Ви дізнаєтесь відповіді на ці питання, адже ми підготували справжнє свято краси — майстер-клас вишуканого макіяжу!
Тренера — Олена Рижкова, візажистка та керівниця кількох відомих салонів краси у Києві.
На цій зустрічі Ви:
- дізнаєтеся, які кольори личитимуть лише Вам ;
- навчитеся правильному нанесенню тону, пудри та рум'ян;
- зможете самостійно увиразнити брови, очі, вії;
- з‘ясуєте тренди 2021-2022.
Вас чекає приємне спілкування за келихом шампанського у колі прекрасних дівчат.
Реєстрація обов'язкова.
Умова участі — придбання засобів з інтернет-магазину ОТОМЕ на 1000 грн.
Макіяж – найголовніший аксесуар у образі
Як би ми не ставилися до макіяжу – позитивно чи ні, але, безперечно, макіяж – це частина нашої культури, яка має свою історію та традиції.
Макіяж не тільки допомагає створювати певний образ, від make up залежить наш настрій, впевненість у собі і навіть працездатність. У Гарвардському університеті провели експеримент, який показав, що дівчата, які зробили макіяж, на іспиті отримали кращі результати, ніж ті, хто прийшов без нього. Це дослідження частково демонструє зв'язок між впевненістю та використанням косметики. Психологи вже давно відзначили прямий зв'язок між макіяжем та рішучістю у бізнес-леді. Жінки у бізнесі почуваються впевненіше, коли одягають особливий одяг, наприклад костюм, та коли наносять макіяж. Для них макіяж – це певна мантія, яка допомагає вжитися у роль ділової та сильної жінки. І ця роль зобов'язує поводитися певним чином, згідно з відповідним статусом. Косметика змінює не тільки те, що бачать оточуючі, але й те, що бачить і відчуває сама людина.
До витоків макіяжу
Історія макіяжу давня, як світ. Ще у Стародавньому Єгипті жінки підводили очі сурмою, фарбували повіки у бірюзовий колір (такі тіні робили із суміші свинцевої руди та міді), а на губи та щоки наносили рум'яна з червоної глини, нігті фарбовували хною. У Стародавній Греції жінки вибілювали обличчя за допомогою товстого шару пудри, яку робили зі свинцю. Пудру зі свинцю використовували до XVIII століття. Вона руйнувала шкіру, була токсичною для людини. Відбілювальні креми створювали на основі ртуті, вони отруювали організм! А існували такі креми, тільки уявіть собі, до початку XX століття! Щоб збільшити зіниці і зробити звабливий погляд, жінки капали у вічі беладонну. Настоянка з цієї надзвичайно отруйної рослини зробила багатьох панянок сліпими.
Доглянута жінка – красива жінка
На щастя, у сучасній декоративній косметиці не використовують свинець чи ртуть, чи ж інші небезпечні для життя і здоров'я речовини. Більшість косметичних компонентів є безпечними для людини, але все одно важливо «читати етикетку» і вибирати якісні засоби. Адже саме здорова жінка — красива за всіх часів.
Згідно з психологічними даними, для жінки макіяж – це захист, одяг для обличчя, маска, в якій ми приховуємо свої справжні емоції та почуття. Макіяж дозволяє жінці почуватися більш захищено, за його допомогою ми показуємо свій настрій.
Декоративна косметика має підкреслити здорову красу жінки: вирівняти тон обличчя, приховати дрібні дефекти шкіри. Цікаво, що краса людського тіла, зокрема й обличчя, полягає у легкій асиметрії. Занадто симетричне обличчя має неприродний вигляд. За допомогою знань законів фізіології можна навчитися робити акценти, які зроблять Вас ще привабливішими.
Психологія макіяжу
Очі передають справжні емоції. Недарма жінки багато років поспіль виснажували себе отруйною беладонною. Чим більше блищать наші очі, чим ширші зіниці, тим ми виглядаємо більш зацікавленими, а наш погляд — звабливим і сексуальним. Також людину з великими очима ми підсвідомо сприймаємо, як відкриту та готову до спілкування.
Нюдовий макіяж очей властивий добрій, ніжній жінці-мрійниці. Яскравий макіяж, особливо у темних відтінках, описує жінку, яка любить керувати.
Красиві чіткі стрілки, особливо ті, що намальовані підводкою, свідчать про дівчину-перфекціоністку, яка уважна до деталей, прагне все контролювати. Це цілеспрямована та амбітна натура.
Губи у макіяжі виділяють, як правило, пристрасні натури. Причому використовують вони не лише червону помаду, та й нейтральні кольори. Дівчата, які люблять яскравий макіяж губ, — це, зазвичай, веселі натури, а ті, хто фарбується нюдовими помадами — чутливі та жіночні.
Для жінок важливим є не тільки макіяж, а й також придбання «інструментів» для нього – нові блиски, помади, рум'яна. Цей процес надзвичайно поліпшує настрій!
Будьте завжди веселі, красиві та здорові! Адже це найголовніше!