Ефективний ЗахистНовинка
Оновлений матуючий тональний крем Вамілес / Face Liqid Foundation A Wamiles, 30 ml Вік: 14+ Призначення: стійкий макіяж-догляд Тип шкіри: будь-який тип Опис: Тональний крем прекрасно ма..
25%
Матуючий тональний крем Wamiles / Face Liqid Foundation A Wamiles, 30 ml Вік: 14+ Призначення: стійкий макіяж-догляд Тип шкіри: будь-який тип Опис: Якщо Ви шукайте профес..
Компактна тональна Пудра Вамілес / Face Powdery Foundation  Японські косметичні засоби роблять жінок красивими, витонченими і граціозними. Щоб переконатися в цьому особисто, використовуйт..
У наявності

746 грн.

Крем для рук Wamiles 20 мл Вік: за необхідності. Призначення: інтенсивний догляд за шкірою рук. Опис: Відновлювальний Крем для рук Aqua Di Vita Phyto Natura - це професійний, живильний дог..
Супервідновлювальна емульсія-активатор клітин ОТОМЕ / Super Regenerative Cream Emulsion Activator Otome 48мл Вік: від 30-35 років Призначення: спеціальний догляд Тип шкіри: будь-який тип М..
Омолоджувальна емульсія для обличчя OTOME AGEING CARE / ультраліфтінг емульсія Emulsion Ultra Lifting Otome 200мл Вік: від 30-35 років Призначення: антивіковий догляд Тип шкіри: будь-який тип..
Емульсія для чутливої ​​шкіри / OTOME DELICATE CARE Recovery Emulsion, 200ml Вік: 16+ Призначення: догляд за подразненою, чутливою шкірою обличчя, можливо з вугровими висипами Тип шкіри: чутл..
Відновлювальний крем для чутливої ​​шкіри / OTOME DELICATE CARE Recovery Cream, 30g Вік: 16+ Призначення: догляд за подразненою, чутливою шкірою обличчя, можливі вугрові висипи. Тип шкіри: чу..
Маска для чутливої шкіри обличчя OTOME / Delicate Care Recovery Face Mask Otome, 6*25 мл Концентровано-насичена мінералами з гарячих джерел Японії «онсен», тканинна маска для чутли..
Крем для проблемної шкіри обличчя OTOME/Problem Care Cream Anti Acne OTOME, 30 ml Вік: при необхідності Призначення: догляд за шкірою обличчя Тип шкіри: комбінована, жирна, проблемна шкіра ..
У наявності

1197 грн.

ВВ-Крем / OTOME Perfect Skin Care BB, 35 g Вік: 14+ Призначення: якісний макіяж і дбайливий догляд Тип шкіри: нормальна, комбінована, жирна, проблемна. Опис: ВВ-крем OTOME є ідеальною о..
Емульсія для рук ОТОМЕ Шовкова рукавичка / Perfect Skin Care Silk For Hands Otome, 30 мл Вік: за необхідності Призначення: догляд за шкірою рук Тип шкіри: будь-який тип Опис: Емульсія Ш..
У наявності

1055 грн.

Матуючий тональний крем / Cream Foundation Matt, 40 г Вік: 14+ Призначення: якісний макіяж і дбайливий догляд. Тип шкіри: нормальна, комбінована, жирна, проблемна. Опис Матуючий тональн..
Зволожувальний крем-флюїд з ефектом сяйва / Moisturizing cream-fluid foundation natural glow OTOME Вік: 14+ Призначення: якісний макіяж і дбайливий догляд Тип шкіри: будь-який Опис Легк..
Серія для проблемної шкіри TROUBLE CARE "OTOME"  При липкості, жорсткості шкіри, проблемах з порами і вуграх через жирності шкіри Неправильний догляд за комбінованою / жирною шкір..
Серія для чутливої шкіри DELICATE CARE “OTOME” Для людей, які страждають від роздратування шкіри, підвищеної чутливості, вугрової висипки. Недолік сну і нерегулярне харчування, поруш..
Показано з 1 по 16 з 16 (всього 1 сторінок)

Відомий бренд японської косметики - Otome

Представниці жіночої половини Японії ще здавна мали привабливий зовнішній вигляд. І все це завдяки щоденній комплексному догляду за собою, основою якого вважається нанесення захисних і поживних коштів на своє обличчя. Саме завдяки японської косметики для особи, можна отримати унікальний образ, який зможе відповідати будь-якого заходу, на яке ви збираєтеся.

Але все-таки головною частиною всіх цих процедур вважається захисна косметика, структурні елементи якої є захисним бар'єром від попадання різних забруднень в підшкірний шар, а також від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.

Через те, що в торгових бутиках японські засоби для чутливої ​​шкіри представлені лише кількома торговими марками, то більшість жінок звикли робити покупки через інтернет-магазин otome.com.ua, який пропонує широкий асортимент продукції будь-якого спектра дії. В результаті того, що на території Японії діють суворі закони контролю продукції, що випускається, якість товару завжди знаходиться на високому рівні і випереджає західних конкурентів в кілька разів.

Перед тим, як придбати дорогоцінні кошти найкраще ознайомитися з основною торговою маркою японської косметики Otome. Вся продукція бренду має кілька переваг, якими вирізняється з-поміж інших виробників:

  1. Наявність високоефективних речовин, що дозволяють прискорити всі біологічні процеси, що відбуваються в дермі.
  2. Обов'язковим компонентом кожного товару є морська вода.
  3. Продукти, що використовуються при розробці японської косметики, відносяться до вищої категорії наявної продукції.

Як можна купити захисну косметику?

Виходячи з усього перерахованого вище, придбати зволожуючий захисний крем можна в розділі «Ефективний захист» віртуальної онлайн-майданчики otome. Адже японці створили кілька лінійок косметичної продукції по догляду за різними типами шкіри і особливу увагу приділили проблемної, що вимагає більшої уваги і захист, ніж нормальна. Це, в першу чергу стосується захисного крему.

Чутлива шкіра може бути не з самого народження. Структурні зміни цілісності шкірного покриву з'являються в результаті пережитих стресових ситуацій, неправильного харчування і обміну речовин, а також невірного застосування косметичних засобів, які містять консерванти, викликають алергічні реакції на структурні компоненти.

Основним засобом, який зможе захистити шкіру від сонячних променів і інших ситуацій, є крем з вмістом церамидов, що виконують бар'єрну функцію. Під їх впливом налагодиться водний баланс, а ваша шкіра буде захищена від зовнішніх подразників. Обов'язковим компонентом при виготовленні крему є морська вода, взята з глибинних шарів, і морські водорості, які зберігають вологу протягом тривалого часу.