Спеціальний доглядХiт
Молочко для захисту від сонця Sunprotect Essence, 30 мл Есенція з потрійним фільтром захисту від сонця, створена із застосуванням технології дроблення частинок під високим тиском. Містить окис ..
Супервідновлююча емульсія активатор клітин ОТОМЕ / Super Regenerative Cream Emulsion Activator Otome 48мл Новий висококонцентрований ефективний засіб проти глибоких зморшок оздоровлює клітини шкіри..
У наявності

3348 грн.

Інноваційний пілінг - гель для відновлення шкіри Exfoliation Lite, 75 мл Інноваційний засіб - унікальна японська скатка, яка в силах ефективно простимулювати цикл оновлення шкіри, сповільненний&nbs..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Супервідновлююча емульсія активатор клітин ОТОМЕЗасоби для спеціального догляду за обличчям.

Досить багато зовнішніх чинників впливають на стан нашої шкіри. Навіть непомітні на перший погляд забруднення можуть блокувати пори і порушувати природний баланс. Вікові зміни і часті стреси також впливають на шкіру не кращим чином. Щоб підтримувати шкіру в здоровому стані, щоб її вигляд був завжди привабливим, необхідні спеціальні засоби по догляду за обличчям. За допомогою елітної косметики ОТОМЕ можна виправити наслідки деструктивного впливу багатьох чинників і повернути шкірі здоровий, доглянутий вигляд.

Японські косметичні лінії - кращий захист для шкіри обличчя.

При перших ознаках погіршення стану шкіри рекомендується використовувати емульсію - активатор клітин з ефектом супер відновлення OТОМЕ. Premium - емульсія для обличчя активно бореться з ознаками старіння шкіри, перешкоджаючи появі зморшок. Компоненти, які містяться в емульсії ОТОМЕ, сприяють функціонуванню механізму відновлення клітин, поліпшенню структури еластину і прискорюють синтез колагену.

Купити емульсію ОТОМЕ для обличчя жінки бажають для вирівнювання тону шкіри, розгладження зморшок, для повернення природного рум'янцю. Після застосування цього косметичного засобу жінки відзначають відчуття свіжості і бадьорості. Емульсію для спеціального догляду за обличчям рекомендується використовувати два або три рази на тиждень, з особливою увагою доглядаючи за проблемними ділянками шкіри.

Wamiles exfoliation lite.

Природне відновлення шкіри вимагає постійної стимуляції в сучасних умовах частих стресових ситуацій і при несприятливому впливі зовнішнього середовища. Застосування гелю - пілінгу без абразивних компонентів для очищення обличчя від Wamiles «exfoliation lite» сприяє видаленню відмерлих клітин шкіри, які скупчуються і уповільнюють цикл природного відновлення. У випадках, якщо потрібно делікатно згладити незначні нерівності шкіри, прибрати жирний блиск, якісно очистити шкіру, жінки бажають купити пілінг гель «ОТОМЕ».

Крім функції очищення, пілінг - гель для спеціального догляду за обличчям (special care) володіє корисною функцією живлення шкіри, яке здійснюється завдяки наявності екстрактів із зелених, бурих і багряних водоростей, а також рідкісних мінералів. Морська сіль і конденсована морська вода додатково зволожують і зміцнюють клітини епідермісу. Компоненти пілінг - гелю захищають оновлену шкіру, сприяючи поверненню здорового вигляду.

Де купити косметику серії «спеціальний догляд»?

Серед основних особливостей засобів з косметичних ліній для шкіри обличчя жінки відзначають:

• Повернення шкірі пружності та еластичності.

• Нормалізація роботи сальних залоз.

• Очищення пор.

• Відбілювання пігментних плям.

В Україні: Хмельницькому, Чернівцях, Херсоні, Кривому Розі, Вінниці, Ужгороді, Львові, Кропивницькому, Чернігові, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Києві, Черкасах, Житомирі, Харкові, Дніпрі, Одесі, Луцьку, Рівному за гідною ціною косметику для спеціального догляду (special care) за обличчям можна купити в інтернет - магазині «ОТОМЕ». Щоб шкіра була молодою і здоровою, щоб викликала захоплення своїм бездоганним виглядом, використовуйте елітну японську спеціальну косметику.