Для НЕЇ

«Твій погляд, як і твої ніжні руки, не можливо забути», – ніжно прошептав у слухавку височенний чоловік, аби ніхто з довжелезної черги продуктового магазину його не почув. А й справді, як хочеться кожній жінці бути особливою для свого чоловіка. Хочеться і глянути так, щоб не просто – а в саме серце, і доторкнутися з такою ніжністю, аби вистачило того тепла на цілий день, а той і більше.

І є для цього приємна новина! Саме до Дня святого Валентина з 8 до 21 лютого діє знижка -20% на два славнозвісні засоби домашнього догляду OTOME – емульсію Шовк для рук і капсульну туш для вій. З цими японськими продуктами Ваш погляд буде бездоганним, а дотик – незабутнім!

1. Емульсія для рук ОТОМЕ Шовкова рукавичка / Perfect Skin Care Silk For Hands Otome, 30 мл

Лише 1-3 натискання – і ніжна емульсія маслянистої текстури безсоромно проникає у шкіру, залишаючи на ній тонкий аромат японської сливи. Відтепер Ваші руки такі гладкі, як найкоштовніший шовк! Емульсія має протизапальний ефект, запобігає подразненню, захищає шкіру рук, робить її здоровою.

До складу ОТОМЕ Шовкова рукавичка входить олія насіння соняшника, яка зберігає вологу і має надзвичайний пом’якшувальний ефект. Також наявний екстракт коріння горобейника, що має виразну протизапальну дію, а екстракт розмарину – потужну антиоксидантну.

З емульсією для рук ОТОМЕ Шовкова рукавичка Ваші ручки цілуватимуть без упину!

2. Легендарна капсульна туш ОТОМЕ!

Це бестселер японського бренду ОТОМЕ. Вона огортає кожну вію в окрему капсулу, додає миттєвого об`єму і довжини. Містить кополімер ACRYLATES, який забезпечить водостійкість і гламурну пружність кожної війки. Карнаубський віск зробить вії міцними та шовковистими.

Формула туші збагачена скваланом, олією насіння жожоба, ксантовою смолою. Ці компоненти поліпшують структуру вій, сприяють їхньому активному росту.

Капсульна туш змивається теплою водою вище 38 градусів без спеціальних засобів, вона знімається, як "панчішки". Туш ОТОМЕ не залишає слідів, не розмазується, не осипається протягом дня, не залишає темних кіл під очима.

Глибокий чорний відтінок увиразнить Ваш погляд, а м'який коричневий – додасть йому магнетизму.

Японська капсульна туш для вій / OTOME Mascarа – зняла і забула!

Відтепер слова: «Твій погляд, як і твої ніжні руки, не можливо забути», – шептатиме не тільки Ваш чоловік, а й прекрасні незнайомці – де б Ви не були, хоч у довжелезній черзі продуктового магазину. З Днем Валентина!

Рекомендовані товари

Тушь для ресниц Face The Mascara

Тушь для ресниц Face The Mascara

Тушь для ресниц Face The Mascara, 6,3 г Обеспечивает естественный изысканный объем и превосходныи цвет. Тушь придает взгляду зффектность и выразительность. Тушь хоро..

1365 грн. 1950 грн.

Емульсія для рук ОТОМЕ Оксамитова рукавичка 30 мл

Емульсія для рук ОТОМЕ Оксамитова рукавичка 30 мл

Емульсія для рук ОТОМЕ Оксамитова рукавичка / Perfect Skin Care Silk For Hands Otome, 30 мл  Емульсія у вигляді легкого масла з тонким ароматом японської сливи неймовірно пом'якшує, г..

549 грн. 669 грн.