Жирна шкіра з акнеУ наявності

571 грн.

Маска для обличчя Biocell Face Mask Вік: за необхідності Призначення: тотальний догляд за шкірою обличчя і шиї. Тип шкіри: будь-яка. Опис: Цей продукт виготовлений за рецептурою Омолод..
Маска для обличчя Biocell Face Mask Вік: за необхідності Призначення: тотальний догляд за шкірою обличчя і шиї. Тип шкіри: будь-яка. Опис: Цей продукт виготовлений за рецептурою Омолод..
Маска для чутливої шкіри обличчя OTOME / Delicate Care Recovery Face Mask Otome, 6*25 мл Концентровано-насичена мінералами з гарячих джерел Японії «онсен», тканинна маска для чутли..
Очищувальна пінка для проблемної шкіри обличчя Otome 130 мл Вік: за необхідністю Призначення: догляд за шкірою обличчя Тип шкіри: жирна, комбінована, проблемна шкіра Опис Очищувальна пі..
Крем для проблемної шкіри обличчя OTOME/Problem Care Cream Anti Acne OTOME, 30 ml Вік: при необхідності Призначення: догляд за шкірою обличчя Тип шкіри: комбінована, жирна, проблемна шкіра ..
Маска для обличчя Концентровано-насичена мінералами з гарячих джерел Японії «ОНСЕН», тканинна маска для чутливої ​​шкіри, миттєво знімає навіть сильне роздратування, збільшує ефект конд..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)

Косметика для жирної шкіри: усуваємо недоліки

Жирна шкіра обличчя потребує особливого догляду та, звісно ж, спеціальних косметичних засобів. Усім відомо, що жирна шкіра більш «міцна», вона значно повільніше старіє та на ній пізніше утворюються зморшки. Проте, з іншого боку, часто жирний тип шкіри супроводжується розширеними порами на обличчі. У свою чергу, пилюка та бруд, торкаючись до поверхні жирної шкіри, закупорюють пори, внаслідок чого утворюються прищі. Отож, якщо у Вас такий тип шкіри, то просто необхідним атрибутом догляду постає спеціальна косметика для жирної шкіри.

Для догляду за надзвичайно жирною шкірою обличчя косметика повинна відповідати найвищим стандартам якості. До Вашої уваги ми пропонуємо серію елітної японської косметики OTOME, яка позбавить Вас будь-яких недоліків, пов’язаних зі дуже жирною шкірою обличчя. Для очищення та усунення дефектів жирної шкіри пропонуємо серію таких косметичних засобів:

  • очищувальна пінка для обличчя,
  • відновлювальна емульсія активатор клітин,
  • крем для проблемної шкіри,
  • маска-скраб, купити які Ви маєте унікальну можливість у Інтернет магазині елітної японської косметики OTOME (Україна).

Косметика для жирної шкіри: купити у профільному Інтернет магазині

Необхідним та дієвим засобом для проблемної та жирної шкіри обличчя є очищувальна пінка для обличчя OTOME. Цей засіб чудово очищує шкіру обличчя від зайвих частин, видаляє залишки бруду та макіяжу. Косметика для жирної шкіри передбачає у своєму складі наявність глини Тонакура, яка чудово зрівноважує водно-жировий баланс. Крім того, професійні засоби догляду за жирною шкірою фірми OTOME містять глибоководну морську воду та екстракт сливи, які звужують пори та чинять заспокійливу та антибактеріальну дію.

Крем для проблемної шкіри: лікує та допомагає

При догляді за надзвичайно жирною шкірою обличчя косметика повинна бути виключно натуральною та лікувальною. Саме це стосується унікального крему для проблемної шкіри обличчя OTOME. Цей засіб для проблемної шкіри запобігає висипам, лікує акне та прищі, звужує пори тощо. Використовуючи цей засіб, Ваша шкіра матиме здоровий та довершений вигляд!

Чудовим косметичним засобом є маска-скраб, купити яку Ви маєте змогу у Інтернет магазині OTOME. Натуральні полімерні частинки глибоко очищують пори жирної шкіри обличчя, а екстракти лікувальних трав разом з маслом плодів шипшини та медом чинять пом’якшуючу дію. Водночас використання цього засобу помітно запобігає появі прищів.

Косметика для жирної шкіри: купити і забути про проблеми

Професійна косметика для жирної шкіри допоможе Вам уникнути численних естетичних проблем зі шкірою. Усі засоби серії догляду за надзвичайно жирною шкірою (крем, маска-скраб, емульсія та очищувальна пінка для обличчя) Ви матимете змогу придбати за оптимальною ціною у Інтернет магазині OTOME (Україна).

Замовити елітну професійну японську косметику Ви зможете з будь-якого куточка України (Ужгород, Чернігів, Київ, Полтава, Одеса, Кропивницький, Дніпро, Кривий Ріг, Житомир, Вінниця, Запоріжжя, Херсон, Львів, Черкаси, Хмельницький, Миколаїв, Харків, Рівне , Чернівці, Луцьк та ін.). Погодьтеся: краще заплатити дорого, але користуватися по-справжньому якісними та натуральними косметичними засобами!