Ефективний ЗахистМатуючий тональний крем Вамилес / Face LiqidFoundation A Wamiles Тональний крем прекрасно маскує недоліки шкіри, надаючи ї..
29%
Компактна тональна Пудра Вамілес / Face Powdery Foundation  Японські косметичні засоби роблять жінок красивими, витонченими і граціозними. Щоб переконатися в цьому особисто, використовуйт..
20%

Крем для рук Wamiles 20 мл

У наявності

994 грн.795 грн.

Кожа ваших рук ежедневно подвергается большому количеству экологических, химических и механических воздействий. Это приводит к сухости, огрубению и старению кожного покрова, поэтому во избежание таких..
20%

Супер Активатор клітин ОТОМЕ 48мл

У наявності

5 224 грн.4 179 грн.

Супервідновлююча емульсія активатор клітин ОТОМЕ / Super Regenerative Cream Emulsion Activator Otome 48мл Новий висококонцентрований ефективний засіб проти глибоких зморшок оздоровлює клітини шкіри..
20%

Омолоджуюча емульсія для обличчя OTOME 200мл

У наявності

2 309 грн.1 847 грн.

Омолоджуюча емульсія для обличчя OTOME / Emulsion Ultra Lifting Otome 200мл Завдяки унікальним мінералів (земним і водним), емульсія сприяє омолодженню шкіри обличчя. Мінеральні компоненти миттєво ..
Емульсія для чутливої шкіри обличчя ОТОМЕ / Delicate Care Recovery Emulsion OTOME  Відновлююча емульсія для чутливої шкіри. Наявна у складі глибоководна морська вода, екстракти різних морських..
Крем для чутливої шкіри обличчя ОТОМЕ / Delicate Care Recovery Cream Otome, 30 г Відновлюючий крем OTOME - найкраща японська косметика Крем для чутливої шкіри OTOME - один з найбільш я..
Маска для чутливої шкіри обличчя OTOME / Delicate Care Recovery Face Mask Otome, 6*25 мл Концентровано-насичена мінералами з гарячих джерел Японії «онсен», тканинна маска для чутли..
Крем для проблемної шкіри обличчя ОТОМЕ/ Problem Care Cream Anti Acne "OTOME"  Гелеподібний крем для інтенсивного догляду та корекції вугрового висипу, унікальний за складом він зміц..

BB-крем

У наявності

1 088 грн.

ВВ-Крем  / OTOME Perfect Skin Care BB ВВ-крем ОТОМЕ служить ідеальною основою під макіяж, в його склад входять такі дієві компоненти як гіалуронат натрію, глибоководна морська вода і морська с..
20%
Емульсія для рук ОТОМЕ Оксамитова рукавичка / Perfect Skin Care Silk For Hands Otome, 30 мл  Емульсія у вигляді легкого масла з тонким ароматом японської сливи неймовірно пом'якшує, г..

Матирующий тональный крем

У наявності

959 грн.

Матуючий тональний крем / Cream Foundation Matt, 40 г М'який матуючий ефект створює тональний крем Otome, він же забезпечує ніжний колір. Тональний крем рекомендується застосовувати людям ..
Зволожуючий крем-флюїд з ефектом сяйва/Moisturizing cream-fluid foundation natural glow ОТОМЕ Легкий крем-флюїд з тонким ароматом японської сливи забезпечує невагоме покриття і дивовижний сяючий то..
10%

Серія для проблемної шкіри TROUBLE CARE

У наявності

5 712 грн.5 140 грн.

Серія для проблемної шкіри TROUBLE CARE "OTOME"  Для людей, які страждають від липкою, шорсткою шкіри, проблем з порами і вугрів через жирної шкіри! Неправильний догляд за комбіно..
10%

Серія для чутливої шкіри DELICATE CARE

У наявності

7 554 грн.6 798 грн.

Серія для чутливої шкіри DELICATE CARE “OTOME” Для людей, які страждають від роздратування шкіри, підвищеної чутливості, вугрової висипки. Недолік сну і нерегулярне харчування, поруш..
Показано з 1 по 15 з 15 (всього 1 сторінок)

Відомий бренд японської косметики - Otome

Представниці жіночої половини Японії ще здавна мали привабливий зовнішній вигляд. І все це завдяки щоденній комплексному догляду за собою, основою якого вважається нанесення захисних і поживних коштів на своє обличчя. Саме завдяки японської косметики для особи, можна отримати унікальний образ, який зможе відповідати будь-якого заходу, на яке ви збираєтеся.

Але все-таки головною частиною всіх цих процедур вважається захисна косметика, структурні елементи якої є захисним бар'єром від попадання різних забруднень в підшкірний шар, а також від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.

Через те, що в торгових бутиках японські засоби для чутливої ​​шкіри представлені лише кількома торговими марками, то більшість жінок звикли робити покупки через інтернет-магазин otome.com.ua, який пропонує широкий асортимент продукції будь-якого спектра дії. В результаті того, що на території Японії діють суворі закони контролю продукції, що випускається, якість товару завжди знаходиться на високому рівні і випереджає західних конкурентів в кілька разів.

Перед тим, як придбати дорогоцінні кошти найкраще ознайомитися з основною торговою маркою японської косметики Otome. Вся продукція бренду має кілька переваг, якими вирізняється з-поміж інших виробників:

  1. Наявність високоефективних речовин, що дозволяють прискорити всі біологічні процеси, що відбуваються в дермі.
  2. Обов'язковим компонентом кожного товару є морська вода.
  3. Продукти, що використовуються при розробці японської косметики, відносяться до вищої категорії наявної продукції.

Як можна купити захисну косметику?

Виходячи з усього перерахованого вище, придбати зволожуючий захисний крем можна в розділі «Ефективний захист» віртуальної онлайн-майданчики otome. Адже японці створили кілька лінійок косметичної продукції по догляду за різними типами шкіри і особливу увагу приділили проблемної, що вимагає більшої уваги і захист, ніж нормальна. Це, в першу чергу стосується захисного крему.

Чутлива шкіра може бути не з самого народження. Структурні зміни цілісності шкірного покриву з'являються в результаті пережитих стресових ситуацій, неправильного харчування і обміну речовин, а також невірного застосування косметичних засобів, які містять консерванти, викликають алергічні реакції на структурні компоненти.

Основним засобом, який зможе захистити шкіру від сонячних променів і інших ситуацій, є крем з вмістом церамидов, що виконують бар'єрну функцію. Під їх впливом налагодиться водний баланс, а ваша шкіра буде захищена від зовнішніх подразників. Обов'язковим компонентом при виготовленні крему є морська вода, взята з глибинних шарів, і морські водорості, які зберігають вологу протягом тривалого часу.