Унікальний захід - WOMAN WAY WAMILES - ЧАС ДІЙТИ

Самураї краси раді запросити вас на унікальний захід, який відбудеться 1 грудня о 15:00 у Барселоні, і який, ми впевнені, надихне вас діяти та жити повним життям!

WOMAN WAY WAMILES - ЧАС ДІЙТИ

Дата: 1 грудня

Час: 15:00

Місце: Барселона, Іспанія

Спікери: Анна Глазунова та Алуніка Добровольська

Ми знаємо, що в кожній з вас є величезний потенціал, бажання досягати своєї мети і не залишати свої мрії на потім. Разом з вами, ми об'єднуємося під девізом "ЧАС ДІЯТИ».

Ми надихаємося досвідом успішного заходу "ЧАС ЖИТИ", проведеного нещодавно у Польщі. Усі учасники знайшли іскру в собі, щоби почати жити повним життям вже сьогодні, а не відкладати на завтра.

Цього разу, у Барселоні, ми говоритимемо про те, як знайти себе в новому місці, як почати спочатку, як адаптуватися до нової реальності, і, звичайно, як ПОЧАТИ ДІЯТИ і перестати боятися.

Вже добре знайомі та улюблені спікери Анна та Алуніка готуються поділитися своїм досвідом та знаннями про те, як почати діяти та долати сумніви.

Живе спілкування з однодумцями, обмін ідеями та заряджаюче поле гарантовані!

Не проґавте цю унікальну можливість для особистого росту. Приєднуйтесь до нас 1 грудня у Барселоні та зробіть наступний крок до карколомних змін свого життя.

Не відкладайте свої мрії - приходьте та дійте разом з нами на заході "WOMAN WAY WAMILES - ЧАС ДІЯТИ."

УВАГА! Місця на захід обмежені, тому просимо зареєструватись заздалегідь. Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму.

Зареєструватися