Погані звички, які позначаються на стані шкіри
Всі жінки знають, наскільки важливим є правильний догляд за шкірою, але їм завжди щось заважає, найчастіше, вироблені роками погані звички. Пропонуємо рейтинг шкідливих звичок, які є у кожної представниці прекрасної статі.
Чому про це потрібно говорити?
- Погані звички нівелюють ефективність навіть найкращих засобів по догляду за шкірою.
- Ми можемо використовувати найкращий засіб, а потім за один-два дні погіршити отриманий результат.
- Через погані звичок проблемна шкіра має неохайний вигляд, доводиться прикладати більше зусиль для її відновлення.
Дерматологи Всесвітньої асоціації косметологів провели опитування понад 75 000 жінок різного віку, які проживають в 45 країнах світу з метою скласти список поганих звичок, які впливають на стан шкіри. Серед них були домогосподарки, студентки, пенсіонерки, жінки, які користуються натуральною косметикою, професійної, декоративної. Важливо було опитати жінок з різними вподобаннями до косметики, тому були ті, хто використовує маски для шкіри обличчя, креми, сироватки, інші засоби по догляду за шкірою. Питання анкети складалися з відкритих і закритих тестів, які заповнювалися в електронному вигляді. Після обробки анкет було складено рейтинг поганих звичок. Всі вони розділені на дві групи - пов'язані зі способом життя і культурою використання косметики, ми вибрали перші чотири в кожній позиції.
Погані звички, пов'язані зі способом життя
- Куріння. Найпоширеніша погана звичка, яка негативно позначається на стані шкіри. Кожна викурена сигарета робить зморшки особи ще глибше, колір шкіри стає неоднорідним. 10 років стажу додає курцеві ще 2,5 року. Зовнішність з віком змінюється: опускаються куточки губ, стоншується шкіра, з'являються кісетние зморшки.
- Неправильне харчування. Якщо в продуктах харчування високий глікемічний індекс, то з часом підвищується рівень цукру в крові, інтенсивніше синтезується інсулін, який стимулює виділення андрогенів. Той, в свою чергу, прискорює процес вироблення підшкірного жиру, з часом він регламентуватиме на животі, з'являється акне. Все що потрібно - збільшити в раціоні кількість цільнозернових продуктів і білка, а якщо при цьому буде використовуватися натуральна косметика, то відновні процеси прискоряться.
- Недосипання. Це найбільший стрес для організму, що провокує погіршення імунітету і зниження метаболізму. Під час сну ми відновлюємося, позбавляємося від токсинів. Експерти називають хороший сон «генеральним прибиранням» для нашого організму. Через коротке сну з'являються мішки під очима, змінюється колір обличчя, порушується кровообіг.
- Облизування губ. Нам завжди хочеться відчувати вологу на губах і якщо під руками немає помади, то ми їх облизує. Ця погана звичка є у всіх, її наслідки - потріскана шкіра на губах, сухість, які приносять багато неприємностей. Спеціальні бальзами для губ і доглядає косметика за шкірою носогубних складок допоможе позбутися від проблеми.
До іншим поганим звичкам, які відзначили жінки в своїх анкетах, можна віднести: загоряння не за правилами, постійні стреси, перевтома і ін.
Погані звички, пов'язані з культурою використання косметики
Це найнебезпечніші звички, їх наслідки відразу відображаються на шкірі.
- Сон в макіяжі. Неправильне планування дня, халатне ставлення до підготовки до сну призводять до того, що жінка засинає не змивши макіяж на ніч. Під час сну підвищується температура шкіри, і вона як губка вбирає інгредієнти сироватки або крему. Після трудового дня до косметики додається пил, що накопичилася за день, і це все потрапляє в пори, забиває їх, з'являються прищі. Вечірній макіяж обов'язково потрібно змивати, так як він передбачає велику кількість декоративної косметики, що забиває пори. Якщо врахувати, що з віком рівень колагену зменшується, пори вони стають менш еластичними, то не варто очікувати швидкого відновлення.
- Видавлювання прищів. Дівчата і жінки називають це «самостійна чистка пір», забуваючи про те, що вони легко можуть інфікувати шкіру і тоді будуть потрібні лікувальні засоби для відновлення шкіри. Щоб позбутися від прищів, досить змочити ватяну паличку саліциловим спиртом і прокрутити, руйнуючи прищ зсередини. Після такої процедури він не буде запалюватися. Лікування шкіри займе більше часу і сил. Краще використовувати для проблемної шкіри спеціальні сироватки, крему, що перешкоджають розвиток патогенної мікрофлори в порах шкіри.
- Неправильний вибір косметичних засобів. Часто жінки використовують кошти, не враховуючи тип шкіри. Вони забувають про те, що суха шкіра обличчя вимагає одних засобів по догляду, жирна шкіра - абсолютно інших.
- Кислотний пілінг. Є процедури, які можна проводити тільки в косметологічних салонах і одна з них - кислотний пілінг. Звичайно, є професійна косметика, призначена для використання в домашніх умовах, і виробник про це повідомляє споживачеві, наприклад, як професійна японська косметика по догляду за шкірою обличчя ОТОМЕ. Що стосується професійних доглядають коштів, призначених спеціально для салонів, то працювати з ними можуть тільки професіонали, навчені майстри. Не можна експериментувати з кислотними пилингами в домашніх умовах. Через це шкіра стає в'ялою, обвисає, можливі опіки.
Серед інших поганих звичок, пов'язаних з культурою використання косметики, респонденти виділили: погану звичку торкатися шкіри обличчя руками, не тестувати косметику перед використанням.
Можливо, у вас є одна з цих поганих звичок - позбавляйтеся, проявляйте турботу про шкіру обличчя і тіла, тільки так ви завжди будете виглядати доглянутою і красивою.
Напишіть в коментарях які ще бувають погані звички.
Поділіться своїм досвідом боротьби з ними.
Разом ми зробимо світ красивішим!!!
P.S. Всі, хто напише коментар, отримають цінний подарунок!!!
OTOME Cosmetics