БАДи для кісток та суглобів з ЯпоніїWamiles BioFlex motion Біологічно активна добавка Якщо в суглобах спостерігаються болючі відчуття, хрускіт, вони ослаблені, рекомендуємо спробувати Wamiles BioFlex motion. Це активна біологічна доб..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Японські БАДи для кісток та суглобів

Я понські біологічно активні добавки для суглобів характеризуються високою якістю та ефективністю. Всі препарати проходять ретельну перевірку при розробці рецептури та під час виготовлення. Застосовують БАДи для суглобів, щоб забезпечити кісткам, суглобам та зв'язкам відсутність неприємних чи хворобливих відчуттів та достатню міцність. Ці препарати підходять для застосування в середньому та старшому віці, продовжуючи активне життя. Також вони рекомендовані для професійних спортсменів, які зазнають підвищених навантажень щодня.

Які потрібні вітаміни для кісток та суглобів?

У тілі людини налічується досить велика кількість суглобів – понад триста. Саме вони дозволяють кістковій та м'язовій системі злагоджено функціонувати. Кістки складають каркас для організму, причому суглоби відповідальні за рухливість. Для правильної роботи всіх систем необхідні бади для суглобів , які містять поживні речовини, вітаміни, мікроелементи. Для підтримки роботи та оздоровлення необхідні:

 • Вітамін «А», який уповільнює старіння та захищає від деформаційних та атрофічних змін. Його недолік викликає остеопороз, провокує проблеми з кінцівками та хребтом.
 • Вітаміни «Е» та «С» прискорюють регенерацію тканин організму, загальмовують вікові зміни, виводять вільні радикали. Усі ці вітаміни благотворно діють на оболонку суглобів. Аскорбінова кислота має антибактеріальну та протизапальну дію, запобігаючи хворобам вірусної етіології в суглобах. Також вітамін «С» покращує вироблення власного колагену в організмі, який необхідний для хрящової та сполучної тканини.
 • Вітаміни групи "В" характеризує знеболюючий ефект. Вони також відповідають за мінеральний обмін, протизапальну роботу, засвоєння магнію у суглобах/костях. Піридоксин (вітамін "В6") підвищує якість колагенового шару на кістковій тканині. Ціанокоабалмін (В12) сприяє підтримці клітин, відповідальних за синтез кісткової маси.
 • Вітамін «Д» запобігає руйнуванню хрящової тканини та бере участь у фосфатно-кальцієвому обміні речовин.
 • Селен сприяє посиленню роботи антиоксидантів, усуваючи больовий синдром. Також він зберігає цілісність тканин та підвищує засвоюваність мікроелементів. При вживанні селену прискорюється загоєння ушкоджень та покращується стан колінних суглобів.
 • Мідь сприяє збереженню хрящової тканини та усуває вільні радикали. У поєднанні з вітаміном "С" підвищує вироблення власного колагену в тканинах і збільшує надходження кисню. Має виражені протизапальні, протиревматичні та антибактеріальні якості.
 • Кальцій необхідний для побудови хрящової/кісткової тканини. Він засвоюється у поєднанні з вітаміном «Д» та рекомендується для лікування остеохондрозу, травм кісток, проблем суглобів та хребта.

Кому і коли потрібні вітаміни для суглобів та зв'язок?

Суглоби з'єднують різні кістки, щоб підтримувати тіло та забезпечувати рухливість. У здорових суглобах кістки м'яко ковзають за рахунок гладкого хряща з оболонкою, які виробляють змащувальну синовіальну рідину. Проблеми виникають у тому випадку, коли порушується вироблення рідини або ушкодження хрящів. Це може виникнути раптово у разі хвороби чи травми. Приймати вітаміни і японські бади для суглобів краще як підтримуюча здоров'я заходи, проте є симптоми, які говорять про те, що організм потребує додаткових вітамінів:

 • Больові відчуття в кістках, які проявляються у стані спокою або під час руху,
 • Хрускіт, скрип в області згину кінцівок,
 • Деформація місць з'єднання кісток із зміною їх розмірів,
 • Набряки та почервоніння в області суглобів,
 • Погіршення рухливості та атрофічні процеси в м'язах,
 • Хронічний артроз, який ускладнює рух.

З віком потреба у БАДах збільшується, оскільки знижується рівень вироблення колагену/еластину і відбувається уповільнення оновлення тканин.

Як діють БАДи для кісток та суглобів?

Я понські бади для кісток та суглобів заповнюють нестачу мікроелементів та вітамінів в організмі, відновлюючи працездатність суглобів. Вони легко засвоюються, позитивно впливаючи на рухливість та стан усіх систем.

Де купити японські БАДи для суглобів та кісток в Україні?

На сайті інтернет магазину Otome представлений величезний вибір якісних БАДів для кісток та суглобів, які можна замовити та купити в Україні за найкращою вартістю. Ціна вказана у каталозі. Також ви можете підібрати професійну косметику із Японії з оперативною доставкою.

Недавні відгуки
Анастасия 28.03.2024

Раньше никогда не принимала биодобавки. Этот препарат мне посоветовала моя диетолог. У меня были сильные боли в суставах. Вот уже месяц пью и есть результат. Пропал хруст и суставы лучше работают. Пью 3 раза в день по 1 капсуле. В одной таблетке много полезных компонентов.

Саша 03.09.2022

Купил для отца капсулы с хондроитином в магазине Отоме, у него сильно болели колени. Принимает только один месяц, а уже легко ходит по ступенькам. Правильно все хвалят японские БАДы, особенно с содержанием природных веществ. Закажу теперь и для тестя, чтобы его поддержать.

Популярні питання