Японська туш для вій вже в Україні!

 

 

Цікавить японська косметика на офіційному сайті в Україні?
Розглядаєте можливість купити японську косметику в інтернет-магазині?

Косметика марки OTOME пропонує широке різноманіття засобів для макіяжу та догляду за шкірою. Японський шампунь, засіб для росту волосся, лінії по догляду за різними типами шкіри обличчя, декоративна косметика, зокрема японська капсульна туш і багато іншого тепер легко можна купити в інтернет-магазині в Україні.

Запрошуємо ближче познайомитися з тушшю для вій, пропонованої маркою преміум-косметики OTOME. 

На що ви звертаєте увагу в першу чергу? При виборі туші покладаєтеся на відгуки про неї або на її властивості (водостійка, туш для об'єму, туш з ефектом подовження вій)? А, можливо, на її склад?

В японській mascara by OTOME в складі масло жожоба і сквалан! Прекрасний макіяж для світлих і карих очей - тільки з японської косметикою OTOME. Яка туш буде краще - чорна або шоколадна, вирішувати, звичайно ж, Вам.

 

         

 

А доповнити свій макіяж Ви завжди зможете і іншими засобами від марки OTOME, які на додаток до всього є такими, що доглядають.

Тіні для повік, рум'яна, пудри і тони, а також блиски для губ і олівці для очей здатні ефективно і дбайливо підкреслити вашу природну красу (Детальніше ...)

Передові технології і висока японська якість об'єднала в собі нова прогресивна марка OTOME.

OTOME Cosmetics

Рекомендовані товари

Туш для вій ОТОМЕ, 7 г

Туш для вій ОТОМЕ, 7 г

  Японська туш для вій / OTOME Mascara Бестселер японського бренду ОТОМЕ - капсульна туш. Окутує кожну вію в окрему капсулу для додання миттєвого обсягу і довжини. Містить коп..

792 грн. 989 грн.

Коментарі

Написати коментар [відмінити відповідь]

Увага: HTML розмітка не підтримується!!
    Погано           Добре