Передзамовлення косметики ОТОМЕ зі знижкою


Що таке «Предзамовлення від ОТОМЕ»?

Ви вирішили купити туш для вій, шампунь або зволожуючий крем, але їх немає в наявності? Не біда - ми пропонуємо оформити попереднє замовлення потрібного товару і отримати суттєву знижку за очікування!

В інтернет-магазині ОТОМЕ реалізована повноцінна система попереднього замовлення, за допомогою якої, ви можете замовити те, чого немає ні в нас, ні у конкурентів. Ми можемо стверджувати, що якщо цього товару немає в нашому інтернет магазині, то його годі й шукати ніде в Україні! Просто тому що ми - офіційний імпортер японської косметики Wamiles та його брендів: OTOME і SHINSHI.
Після оформлення замовлення ми спеціально для Вас максимально швидко роздобудемо відсутні товари, тому що тільки ми знаємо терміни надходження нової партії косметики на наш склад в Україні.

У чому фішка?

  1. Ви отримуєте право Пріоритетного відвантаження товарів при надходженні на склад. Клієнти, що оформили попереднє замовлення, отримують товари найпершими, ще до того, як вони надійдуть на полиці наших партнерів!
  2. Ви отримуєте можливість замовити те, що необхідно саме Вам. Ми можемо включити в поставку те, що навіть не планували! Наприклад, Ви давно шукаєте якісну туш для вій або тонік від випадіння волосся, а у нас на сайті вони вказані з позначкою «ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ»? Оформіть на ці товари стандартне замовлення, і найближчим часом вони опиняться у Ваших руках!
  3. Ви отримуєте відчутну знижку на якісну японську косметику. Знижка на окремі товарні позиції може становити до 50%. Крім того, що Ви отримуєте доступ до краси по-японськи, Ви ще й заощаджуєте!

Як це працює?

Товари, доступні для Замовлення відзначені спеціальною позначкою на фото - «ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ» і розташовані в спеціальній категорії на офіційному сайті. Після того, як Ви визначилися з необхідними вам товарами, необхідно завершити оформлення замовлення і внести передоплату.
Важливо відзначити, що попередні замовлення без передоплати не актуальні і не обробляються нашими менеджерами.

Що потім?

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш співробітник і проллє світло на терміни очікування настільки бажаних товарів і закінчить оформлення замовлення.

Так, а далі-то що?

А далі - найцікавіше! Ми прискорюємо наших митних брокерів і службу міжнародної доставки вантажів, які за короткий час встановлять розташування товарів, які Вас цікавлять і визначать терміни надходження на склад в Україні. Після отримання товарів, з Вами знову зв'яжеться наш співробітник і повідомить що замовлення готове до відправки нашим кур'єром або службою доставки нашого постійного партнера - "Нової Пошти".

А якщо я передумаю?

Як то кажуть, господар - пан! Все, що Вам потрібно - зв'язатися з нами за телефонами +38 (068) 888-12-89, +38 (066) 888-56-89 і повідомити про скасування замовлення. Ми здійснимо повернення грошових коштів в найкоротші терміни.

А якщо деякі товари брендів Wamiles, OTOME або SHINSHI немає на сайті?

Думаєте, це проблема? Напишіть нам на електронну пошту sales@otome.com.ua і ми обов'язково знайдемо вихід з ситуації, що склалася!

 

Otome Cosmetics

У цій категорії немає товарів.